Kristina (29): Baví mě lovit chlapy a užívat si s nimi. Jenom se bojím, aby se mi to jednou nevymstilo

Skutečné příběhy o sexu: Baví mě lovit chlapy a užívat si s nimi. Jenom se bojím, aby se mi to jednou nevymstilo
Zdroj: Freepik

Láska na jednu noc neboli one night stand (v angličtině to zní mnohem líp) může být krásná, příjemná, vzrušující, ale i nebezpečná. Přesto se najdou jedinci, a nejen muži, kteří ji vyhledávají. Třeba jako Kristina.

Šárka Schmidtová
Šárka Schmidtová 22. 06. 2024 19:00

Nejsem sama, ale sem tam mi sex chybí! Tak proč bych si ho nedopřála? Že je jednonoční známost jen pro chlapy? Hloupost, já se do takového sexuálního dobrodružství klidně pouštím. A nestydím se za to. Je to ideální příležitost k tomu udělat se krásnou!

Baví mě nechat se dobývat

V první řadě nikdy nejdu někam proto, abych sbalila nějakého chlapa, i když to možná zní zvláštně. Alkohol má na mě devastující účinky. Vím to, takže se snažím s tím bojovat a držet se na uzdě. Snažím se užít si večer, a pokud k tomu přispěje nějaký krasavec, proč ne?

„Jste tady sama, slečno?“ slýchávám úplně běžně. Prohlédnu si objekt, a pokud se mi líbí a zdá se, že by si dal říct, pustím se s ním do řeči. Jsem nenápadná: „Jsem, ale jen na chvilku,“ odpovím upejpavě a nechám se dobývat. Jasně, že to někdy neklapne, ale s tím se musí počítat.

Nejraději to mám někde v průjezdu nebo u něj

Nikdy si příležitostného milence nezvu k sobě domů, nežiju sama a co kdyby po něm zůstaly nějaké stopy? Raději na něho skočím někde v průjezdu nebo jdu k němu. Je to riziko, ale mě vzrušuje ho postupovat. Koneckonců, co se může stát? Maximálně mě znásilní, ale že by mi ublížil, tomu nevěřím.

Občas se nicméně stane, že je některý muž tak neurvalý, že se radši seberu a odejdu. Věta: „Jak dlouho jsi 'to' neměla?“ mě dokáže pěkně rozčílit. Takový chlap si myslí, že jsem nějaká zoufalkyně, která už neví kudy kam – ale to já přece nejsem! Jaksi nepředpokládá, že by si žena mohla vyjít na lov stejně jako on, že by to pro ni mohla být zábava a že stejně jako on si z toho, že si užije s úplně neznámým člověkem, nic nedělá. A že i ona pak půjde s lehkou hlavou o dům dál a zapomene na něho.

Zdá se, že mi se zálety pomalu zvoní hrana

O sex mi vlastně ani moc nejde, mám celkem spokojený vztah, ale můj partner je dost často na cestách, a tak mám volné pole působnosti. To, že si zaskotačím a pak zase rychle domů, přece není nevěra, ne? To je úplně normální potřeba! „To si opravdu myslíš?“ optala se mě kamarádka, kterou jsem lákala, aby se do světa a na případný lov vydala se mnou. Tvrdě mě odsoudila a odešla středem. Od té chvíle mi nebere telefon a já mám nepříjemné mrazení v zádech, že by se moje záliba mohla provalit. Právě včera večer se partner nečekaně vrátil ze služební cesty – a já nebyla doma… Hned mi volal: „Kde jsi?"

Obávám se, že mě „nejlepší“ kamarádka práskla – nebo jí někde nějaké to slůvko ujelo. Proč by se jinak vracel? Anebo ze mě mluví špatné svědomí? Hm, měla bych se nad sebou zamyslet. A vybrat si – stabilní vztah, nebo známosti na jednu noc? Jistotu, nebo dobrodružství? Ale když mě ti neznámí chlapi taaaak baví…

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články