Bára (32): Ve vlaku mě obtěžoval muž. Bylo to ale to nejlepší, co se mi mohlo stát

žena, vlak
Zdroj: Freepik.com

Bára moc často vlakem necestuje. Dává přednost autu, ale jednoho dne neměla jinou možnost a čekala ji čtyřhodinová cesta vlakem. Byla nachystaná a měla s sebou notebook, aby si cestu zpříjemnila filmem, to ovšem netušila, že jí jedna jízda změní život.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 26. června 2020

Přiznávám se, že vlakem nerada cestuji. Před lety jsem totiž nastoupila do špatného a horko těžko po cestě vysvětlovala průvodčímu, že to bylo omylem. Navíc jsem se nedostala včas tam, kam jsem potřebovala, proto jsem si pořídila auto a na to moje ježdění do druhého města to bylo ideální.

Jenže jednoho dne jsem se musela dostat do Prahy na vyšetření a bála jsem se takovou dálku jet autem. Koupila jsem si proto místenku na vlak a druhý den jela. Po vyšetření jsem se procházela městem, a když se blížil čas odjezdu, našla jsem si správné nástupiště a posadila se do vagónu.

sexy blond žena
Mohlo by Vás zajímat:

Markéta (28): Chtěli jsme zkusit nějaké afrodiziakum, tak jsme zašli na ústřice. Takový večer jsem nečekala

Čtyřhodinová jízda

Vlak byl plný a do toho mi volala mamka a ptala se, jak dopadlo vyšetření, tak jsem jí všechno řekla a měla jsem ruku před pusou, aby mě nebylo tolik slyšet. Mluvily jsme spolu dlouho, a jak to zavěsila, chtěla jsem si konečně užít svou nachystanou komedii. Měla jsem před sebou dlouhou cestu.

Zhruba po hodině se vlak vyprázdnil o polovinu lidí a já si mohla udělat trochu pohodlí. Když se ke mně zničehonic naklonil starší pán, který seděl naproti. „Promiňte, já vás musím oslovit,“ řekl a já si sundala sluchátka. Začal povídat, že hledá komunikativní lidi a já ho zaujala. „Já vás celou dobu sleduji,“ dodal a ve mně trochu zatrnulo. Lichotil mi, jak se dobře vyjadřuji, že mám výbornou slovní zásobu a příjemný hlas. Nechtělo se mi s ním mluvit, byla jsem unavená, navíc nemám ráda podobné vnucování, ale on vytáhl telefon a začal mi ukazovat, kolik si vydělal za poslední týden, kolik za měsíc a chlubil se, že je špička v oboru u nás i na Slovensku a hledá přesně takové typy, jako jsem já.

sympatická žena
Mohlo by Vás zajímat:

Romana (30): Přítel se každé ráno vypařil dřív, než jsem se probudila. Tušila jsem, že něco skrývá

Dostala jsem strach

Chtěla jsem si přesednout, ale blížili jsme se do velkého města a bylo mi jasné, že nastoupí noví cestující. Navíc mám strach konfrontovat lidi, a tak jsem mu naslouchala v domnění, že se vypovídá a nechá mě být. Trvalo to dlouho, pak se zvedl a sedl si vedle mě, aby mi něco ukázal na mobilu. V tu chvíli jsem dostala strach, a jak se svou nohou začal třít o tu mou, vyskočila jsem a řekla, že musím na záchod. Začala jsem si balit notebook a on ho chytl, že mi ho pohlídá. Vyškubla jsem mu ho z ruky a rozhodla se, že vystoupím ven, jenže, jak jsem se v uličce ohlédla, viděla jsem, že jde za mnou.

Najednou mi do oka padl jeden mladý chlap, který seděl sám. Rychle jsem si k němu sedla a poprosila ho o pomoc. A pak jsem jen žasla, jak se zachoval. Okamžitě si stoupnul a šel proti němu. Důrazně mu řekl, že jestli mě nenechá na pokoji, tak zavolá policii a oni si ho převezmou v příští stanici. A ono to zabralo. Já jsem se trochu klepala a děkovala a nakonec jsme zjistili, že jedeme do stejného města a dokonce jsme chodili na stejnou školu, akorát že on maturoval o tři roky dříve. Za pár dní jsme si dali rande a teď už to jsou tři roky, co jsme spolu. Honza mě požádal o ruku, a když jedu vlakem, tak jedině s ním.

Jiřina (66): Po smrti manžela jsem osaměla. To, co mě potkalo, mi vyrazilo dech (+AUDIO)
Mohlo by Vás zajímat:

Jiřina (66): Po smrti manžela jsem osaměla. To, co mě potkalo, mi vyrazilo dech (+AUDIO)

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce

Další články