Eliška (23): Chci vrátit svou nevinnost. Udělala jsem chybu a ráda bych to napravila

mladá žena, dívka
Zdroj: Freepik

Své poprvé si spoustu dívek představuje do detailu. Eliška měla přítele a onen vzácný moment dlouho oddalovala, jenže pak se rozešli. V ten moment jí pobláznil hlavu někdo jiný, s kým o panenství přišla, ale jak se ukázalo, jemu nešlo o nic jiného. Eliška se vrátila k bývalému příteli a svého činu lituje, ráda by to napravila.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 10. srpna 2020

Na základní škole se mnou v lavici seděl Honza. Byl to takový tichý kluk, jiný oproti spolužákům. Začali jsme se pořádně bavit až v deváté třídě a po skončení základky jsme se oba dostali na stejnou školu. Měla jsem radost, že tam bude někdo, koho znám.

Stali se z nás nejlepší přátelé, chodit jsme spolu začali až ve třeťáku. Ani jeden z nás se nehrnul do žádných větších intimností a mně to tak vyhovovalo. Po maturitě jsme byli oba tak ve stresu s hledáním nové práce, že sex byl to poslední, na co jsme mysleli. Nevadilo mi to, byla jsem ráda, že mám někoho, kdo mě skutečně miluje a není se mnou jen kvůli sexu. Nakonec jsem odletěla na rok do Anglie a dělala chůvu moc příjemné rodině s dvěma dětmi. Honza mě podporoval a mně ten rok hodně dal.

žena
Mohlo by Vás zajímat:

Vanesa (31): Lidé si myslí, že jsem dítě štěstěny, a nemají mě za to rádi. Je za tím ale něco jiného

Začali jsme spolu bydlet

Jak jsem se vrátila, čekalo na mě doma překvapení. Honza si našel menší garsonku a nabídl mi, abych u něj bydlela. Já si našla práci jako recepční v hotelu a byla jsem šťastná, že můžu zúročit svoji angličtinu. Když se jednoho večera schylovalo k tomu, že se budeme milovat, dostala jsem takový strach, že jsem se rozbrečela. Honza byl pořád v klidu, netlačil, byl tolerantní, jenže já se toho strachu nedokázala bavit. Od té doby to mezi námi bylo horší a horší. Honza už nebyl ten tichý kluk ze základky, najednou si začal prosazovat svou a nejednou na mě zvýšil hlas. Nakonec jsme se rozešli a já se nastěhovala zpět k rodičům.

Jednoho dne se k nám do hotelu ubytovala skupinka mladých cizinců a jeden mi pořád nadbíhal. Básnil, jak jsem krásná, trval na tom, že mu po práci musím ukázat město, a zblbnul mě natolik, že jsem souhlasila. Na prohlídku města jsme se ale nedostali. Když jsme se totiž domluvili, že ho po práci vyzvednu v pokoji, vzal mě dovnitř a poprosil, ať chvíli počkám. Pak vešel do místnosti jen v ručníku a já na něj nevěřícně koukala.

manželé, muž, žena
Mohlo by Vás zajímat:

Libor (55): Manželku vše rozčiluje. Když jsem řekl, že bude asi v přechodu, hodila po mně hrnec

Vážně toho lituji

Najednou to šlo ráz na ráz, žádné plánování, žádné mluvení o tom, jaké to bude. Během pěti minut bylo po všem a já cítila, že jsem přišla o to nejdůležitější, co jsem si celou dobu šetřila pro Honzu. Cítila jsem se trapně, ale chybu jsem mohla vyčítat jen sobě, šla jsem do toho dobrovolně, i když se zatemněnou myslí.

Volala jsem Honzovi a strašně jsem mu to chtěla říct, ale bála jsem se, že by mě po tom nechtěl. Dali jsme si spolu schůzku a začali spolu zase chodit. Vím, že ta chvíle jednou přijde, snažím se to obcházet, jak se dá, a vynahrazovat mu to něčím jiným, ale jestli zjistí, že jsem během jednoho dne přišla o panenství s někým cizím a dala mu to, co jsem roky Honzovi odpírala, opustil by mě. Našla jsem si na internetu, že se to dá chirurgicky obnovit zpět a Honza by tak nic nepoznal. Ale nevím, jestli bych to dokázala udělat tak, aby na to nepřišel. Každopádně to musím nějak napravit, protože přijít o to jsem měla s Honzou.

muž
Mohlo by Vás zajímat:

Honza (42): Každou středu se se mnou manželka hádala a odcházela pryč. Zjistil jsem, kam celou dobu chodí

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články