Fit a krásnátestovánísoutěže

Gábina (33): Zlatokopka chce dostat mého bratra. Omotala si ho kolem prstu

Thumbnail # Gábina (33): Zlatokopka chce dostat mého bratra. Omotala si ho kolem prstu

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Gábina má bratra Rostislava, který byl donedávna svobodným workoholikem. V dětství přišli o mámu, a tak si mezi sebou vytvořili opravdu silné citové pouto. Rosťa nyní poznal, jak chutná láska a nechal se pobláznit. O co se s námi podělila jeho sestra Gábina?

Markéta Bartošíková 1. června 2020

Jmenuji se Gábina a je mi 33 let. Jsem vdaná a mám dvě děti. Momentálně mám starost o svého o tři roky mladšího bratra Rostislava. Máma nám zemřela, když jsme byli malí a starost o nás zůstala na tátovi. Hodně nás to všechny zasáhlo a já převzala roli mámy a Rosťu vždycky chránila.

Thumbnail # Adéla (26): Přítel rád utrácí. A vůbec nejradši peníze, které nejsou jeho
Mohlo by Vás zajímat:

Adéla (26): Přítel rád utrácí. A vůbec nejradši peníze, které nejsou jeho

Mámina smrt z nás udělala nerozlučnou dvojku

Táta se z máminy smrti nikdy nevzpamatoval, a tak jsme se o sebe s bráchou většinou starali sami a vytvořili si tak mezi sebou pevné pouto. Já se vyučila kosmetičkou, ale Rosťa byl studijní typ a vystudoval vysokou školu. Vydělává slušné peníze, ale je to pořádný workoholik. Proto neměl nikdy moc času na ženy a seznamování.

S bráchou jsme stále v úzkém kontaktu, a když zrovna nepracuje, tak k nám chodí na návštěvy. Má skvělý vztah s mým manželem a dětmi. Asi před měsícem přišel a sdělil mi novinku. Prý se zamiloval. Byla jsem šťastná a zároveň hrozně zvědavá, jak jeho láska vypadá, a jaká je. Rosťa začal povídat. Prý je to matka samoživitelka, která momentálně nemá vlastní bydlení, a tak bydlí u svých rodičů. ,,No, jeje,“ pomyslela jsem si. Nikdy ale o nikom tak nebásnil, jako o Veronice.

Thumbnail # Žaneta (28): Moje rozhodnutí zničilo život celé rodině. Nemůžu se z toho vzpamatovat
Mohlo by Vás zajímat:

Žaneta (28): Moje rozhodnutí zničilo život celé rodině. Nemůžu se z toho vzpamatovat

Ucítila peníze a omotala si ho kolem prstu

Asi před čtrnácti dny jsem měla možnost ji poznat. Byli jsme na společné večeři a nestačila jsem zírat. Slečna si vybírala to nejdražší z jídelního lístku a dělala na mého bratra samé cukrbliky. Pohazovala vlasy ze strany na stranu a dělala ze sebe něco, co není. Já jí to nevěřila. Bohužel můj bratr ano. Je do ní totálně poblázněný.

Rosťa se ani netají tím, kolik toho do ní cpe. A ona by byla hloupá, kdyby to odmítala. Já se tvářím, že jim to přeji, nechci mu kazit radost, ale bojím se, co bude, až se k němu nastěhuje. Manžel navrhl, že s ním zajde na pivo a pokusí se mu promluvit do duše. Kéž by Rosťa otevřel oči, ale moc tomu nevěřím. Momentálně nevidí napravo, nalevo.

Thumbnail # Aneta (42): Zlatokopka mi zničila manželství. Šla přes mrtvoly
Mohlo by Vás zajímat:

Aneta (42): Zlatokopka mi zničila manželství. Šla přes mrtvoly

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

 

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu