Fit a krásnátestovánísoutěže

Žaneta (28): Moje rozhodnutí zničilo život celé rodině. Nemůžu se z toho vzpamatovat

Thumbnail # Žaneta (28): Moje rozhodnutí zničilo život celé rodině. Nemůžu se z toho vzpamatovat

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Žaneta se zamilovala do nesprávného muže, kterému šlo jen o její majetek. Rodiče jí varovali, ona se přesto rozhodla jinak. Co se v tomto příběhu stalo? A jak vypadá láska z vypočítavosti?

Markéta Bartošíková 16. května 2020

Jmenuji se Žaneta a před třemi lety jsem se bláznivě zamilovala do Denise (27). Před rokem a půl jsme se nastěhovali do rodinného domu, kde žijí i moji rodiče. Sami mi to nabídli, protože věděli, že nic není uspěchané. A nechtěli, abychom utráceli za pronájem. Navíc polovina domu patřila mně.

Thumbnail # Adéla (34): Manžel byl nesnesitelný žárlivec. Ocitla jsem se ve velkém ohrožení
Mohlo by Vás zajímat:

Adéla (34): Manžel byl nesnesitelný žárlivec. Ocitla jsem se ve velkém ohrožení

Nabídku rodičů jsme přijali

Jejich nabídku jsme s nadšením přijali a nastěhovali se do horního patra. Denis byl rád a poměrně rychle si na pohodlí, které rodinný dům přináší, zvykl. Nemohla jsem být šťastnější. Asi před půl rokem začaly problémy. Denis se mi svěřil, že se v domě necítí moc dobře, a že na něj moji rodiče koukají přes prsty a nasazují na něj. Toho jsem si tedy nikdy nevšimla.

Začal mě pomalu zpracovávat. Já v té době vůbec netušila, co má v plánu. Jednoho večera připravil romantickou večeři a poklekl přede mnou. Byla jsem bez sebe a řekla: ,,Ano.“ Když jsme si později dávali víno, nadhodil, že bych mohla část domu, která mi patří, přepsat na něho. Prý jako důkaz lásky.

Thumbnail # Edita (37): Truchlil nad ztrátou manželky. Všechno bylo ve skutečnosti jinak
Mohlo by Vás zajímat:

Edita (37): Truchlil nad ztrátou manželky. Všechno bylo ve skutečnosti jinak

Naletěla jsem! Teď nevím, z čeho mu to zaplatím

S jeho žádostí jsem se svěřila rodičům. Ti byli razantně proti a říkali mi, ať neblázním. Najednou jsem se dozvěděla, že Denis pro mě není ten pravý, a že mě chce jen kvůli majetku a penězům. Naštvala jsem se a odešla. A na truc jsem na Denise část domu opravdu přepsala. Od té chvíle ke mně začal být hrubý a vyčítavý. Vadilo mu na mně snad všechno. I to, že jsem dýchala.

Po několika měsících trápení mi řekl, že se chce rozejít, a že si takovou namyšlenou dámičku rozhodně nevezme. To ale nebyl jediný problém. Denis se začal dožadovat svého podílu domu. Řekl, že buď mě a mým rodičům udělá ze života peklo a v domě zůstane, nebo mu jeho část vyplatíme. Chtěla jsem umřít! Proč jsem neposlechla své rodiče? Zatím nemám tušení, kde na to vezmu, ale rodiče to rozhodně platit nenechám. Aspoň jsem poznala, jak vypadá láska z vypočítavosti.

Thumbnail # Ivana (49): Po 19 letech manželství jsem zjistila, že jsem žila v iluzi. Manželova zpověď mě zničila
Mohlo by Vás zajímat:

Ivana (49): Po 19 letech manželství jsem zjistila, že jsem žila v iluzi. Manželova zpověď mě zničila

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu