Fit a krásnátestovánísoutěže

Irena (38): V zaměstnání mě povýšili. Co se stalo pak, bylo jak z hororu

Thumbnail # Irena (38): V zaměstnání mě povýšili. Co se stalo pak, bylo jak z hororu

Zdroj:Freepik.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Irena pracuje v jedné středně velké firmě, kde se uvolnilo místo vedoucí oddělení. Irena neváhala a přihlásila se do výběrového řízení, aby místo získala. Její kolegyně ale Irenin úspěch neunesla a vážně ohrozila její zdraví.

Kateřina Niekurzáková 14. června 2020

Do firmy jsem nastoupila před pěti lety. Na oddělení nás pracovalo sedm. Za nejšikovnější a nejvýkonnější všichni považovali Vlastu (54). O sobě si myslím, že jsem se práci naučila rychle a dokázala jsem se Vlastě vyrovnat, proto když šla naše vedoucí do důchodu, rozhodla jsem se přihlásit na její místo. Ve druhém kole se rozhodovalo mezi mnou a Vlastou a na konec jsem dostala zelenou já.

Thumbnail # Petra (35): Nejlepší kamarádka svedla mého manžela, místo facky jsem jí dala životní moudro
Mohlo by Vás zajímat:

Petra (35): Nejlepší kamarádka svedla mého manžela, místo facky jsem jí dala životní moudro

Myslela jsem, že to Vlasta bere v pohodě

Věděla jsem, že Vlasta pracuje na oddělení dvacet let a místo si přála získat. Z toho důvodu jsem měla obavy, jak celou věc přijme. Kupodivu se ale chovala úplně normálně a dál se mnou chodila na obědy i na kávu. Jenže později se ukázalo, jak moc jsem byla naivní, když jsem si myslela, že je v pohodě a na oddělení jsou dál dobré vztahy.

Podivné zažívací problémy

Ani ne po půl roce na vedoucí pozici mě začaly sužovat průjmy a zažívací obtíže. Lékaři marně přemýšleli, co za mými problémy stojí a posílali mě stále na další a další vyšetření. Mě ale dál trápily silné křeče a bolesti a byla jsem už opravdu nešťastná. Po nějaké době marného hledání příčiny se mě můj praktický lékař zeptal na vztahy na pracovišti a já mu všechno odvyprávěla. Pak mi poradil, abych si dala do kanceláře skrytou kameru.

Thumbnail # Káťa (28): S přítelem jsme natočili domácí video a dali ho na internet. Jenže se ven dostalo i něco, co nemělo
Mohlo by Vás zajímat:

Káťa (28): S přítelem jsme natočili domácí video a dali ho na internet. Jenže se ven dostalo i něco, co nemělo

To, co jsem viděla, by mě nenapadlo ani v nejhorším snu

Když jsem se podívala do záznamu na kameře, nemohla jsem věřit vlastním očím. Viděla jsem Vlastu, jak se připlížila k mému psacímu stolu, kde jsem měla láhev s pitím a cosi mi tam přilila. Záznam jsem šla okamžitě ukázat řediteli, který byl ze všeho dost vyděšený a Vlastu si k sobě okamžitě zavolal. Zjistilo se, že Vlasta vždycky čekala na okamžik, kdy odejdu z kanceláře, aby mi mohla do pití přimíchat silné projímadlo. Šéf ji za to na hodinu vyhodil a já teď doufám, že se vztahy na oddělení vrátí zase do normálu. Přesto mi ten pocit, že mě kolegyně málem otrávila, nedá spát.

Thumbnail # Veronika (26): Začala jsem si s kolegou z práce. On se k našemu vztahu odmítá přiznat
Mohlo by Vás zajímat:

Veronika (26): Začala jsem si s kolegou z práce. On se k našemu vztahu odmítá přiznat

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu