Jana (35): Dcera mi zkazila mou druhou svatbu. Nikdy jí to nezapomenu

novomanželé, svatba
Zdroj: Unsplash.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jana se podruhé vdávala za muže, o kterém je přesvědčena, že s ním bude do konce života. Z prvního manželství má dceru Simonu a syn Daniel se jí narodil až s novým partnerem. S bývalým mužem nebyla šťastná a její dcera to ví, ale rozhodla se, že jí její svatební den zničí.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 27. června 2020

Moje dcera Simona (10) se narodila dva roky po mojí první svatbě. Tenkrát jsem si brala Adama a byla to velká chyba. Vzali jsme se totiž už po půl roce a pamatuji si, že jsem si před oltářem říkala, že jsme se dost unáhlili.

Ono to před svatbou a ještě nějakou dobu po ní fungovalo, ale jednou přišel Adam opilý a byl agresivní a vrazil mi facku. Sváděla jsem to na alkohol a na nějakou chvíli byl klid a já otěhotněla. Měli jsme velkou radost, když se narodila Simonka. Jenže Adam mi doma nepomáhal a do hospod chodil častěji, až se opět vrátil v blbé náladě a schytala jsem to. Časem se to stupňovalo a z facky byla naražená žebra, podlitiny v obličeji a kopance do břicha. Divila jsem se vždycky ženám, které jsou týrané a agresora omlouvají, až jsem byla jednou z nich. Nakonec jsem odešla, když Simonce byly tři roky.

kadeřnice
Mohlo by Vás zajímat:

Karolína (28): Když jsem dostříhala zákaznici, vpálila mi, že má poměr s mým přítelem

Měla jsem sílu žít

Rozvod mi dal sílu se nadechnout a já jsem po nějaké době potkala Jardu. Byl o šest let starší, bezdětný a také rozvedený. Když jsme se k němu nastěhovali, Simoně bylo pět let a brala to normálně. Pak jsem otěhotněla a ona se radovala z malého brášky Daniela. S Jardou jsme žili „na hromádce“ dlouhých pět let a mně to vůbec nevadilo, nemyslela jsem si, že se ještě někdy vdám, ale když mě požádal o ruku, samozřejmě jsem souhlasila.

V den svatby ke mně domů přijela fotografka a zachycovala ranní přípravy. Když jsem šla obléknout děti, Daneček byl kouzelný, pořád mě objímal a říkal, jak jsem krásná. Ale Simona byla od rána příšerná. Odmítla si obléknout šaty, vyváděla, boty hodila z okna, a nakonec mi s oblékáním šatů pomáhala fotografka, protože Simona mi je nechtěla ani zapnout. Domlouvala jsem jí, prosila, křičela, nic nezabíralo. Nakonec jsem rezignovala a doufala, že jí dojde, jak je pro mě ten den důležitý.

muž a žena
Mohlo by Vás zajímat:

Irena (34): Známá sváděla mého manžela přímo přede mnou. Večer měl nečekanou dohru

Bylo to peklo

Když začala hrát při obřadu první písnička, Simona zařvala na celou místnost, že nás nenávidí a utekla na chodbu. Šli jsme s Jardou za ní, ale seděla na zemi a rozpustila si nejen účes, ale začala si ničit i šaty. Bylo mi do breku, ale Jarda řekl, ať ji necháme a budeme pokračovat bez ní. Lezla mi tak na nervy, že jsem s tím neměla vůbec problém, ale bylo mi to líto.

Po obřadu jsme šli na oběd a já už měla zkaženou náladu. Simona odmítla sedět vedle nás, hodila skleničkou a dělala scény. Nakonec se nabídla moje sestra, že ji odveze domů a bude tam s ní. Nechtěla jsem, aby odešla z mé svatby, nemyslím Simonu, ale mou sestřenici. Simonu bych nejraději vystřelila na Měsíc. Společné fotky s ní nemáme, když už na nějaké fotce je, tak je to hrůza. Oči v sloup, otrávený obličej. S Jardou jsme pořád spolu a klape nám to. Nelituji toho, že jsme manželé. Ale na náš svatební den nevzpomínám ráda.

sexy blond žena
Mohlo by Vás zajímat:

Markéta (28): Chtěli jsme zkusit nějaké afrodiziakum, tak jsme zašli na ústřice. Takový večer jsem nečekala

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články