Jana (37): Udělala jsem obrovskou chybu a zničila tím náš vztah s přítelem. Bála jsem se říct pravdu

žena s krátkými vlasy
Zdroj: Unsplash.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Janě snížili v práci mzdu, a tak se dostala do svízelné finanční situace, kterou se rozhodla řešit půjčkami. O jedné z nich partnerovi neřekla a raději ho po špatné předchozí zkušenosti opustila. Jak to celé bylo, se dozvíte v jejím příběhu.

Markéta Bartošíková
Markéta Bartošíková 19. července 2020

S Alešem jsme spolu čtyři roky a máme dvouletou dceru Anežku. Donedávna fungoval náš vztah bez problémů a vždycky jsme měli mezi sebou čistý stůl. Už od začátku vztahu máme s partnerem oddělené účty, v tom jsme si udělali jasno. Ale já se dostala do svízelné situace a zadlužila se.

žena
Mohlo by Vás zajímat:

Natálie (29): Přítel utrácí za zbytečnosti. A ještě přitom dělá tu nejhorší možnou věc

Půjčka, pomoc od přítele i nadávky

Protože mi v práci snížili mzdu a nechtěla jsem o tom Alešovi říkat, rozhodla jsem se si půjčit. Když jsem ale věděla, že svůj pětitisícový dluh nebudu moci zaplatit, požádala jsem o pomoc právě Aleše. A jeho reakce byla velmi překvapivá a bolestivá. Vyslechla jsem si spoustu výčitek, urážek a nadávek. Peníze mi sice půjčil, ale já byla na dně. Celé dva měsíce, než jsem mu je vrátila, bylo mezi námi dusno. Potom už jsme se o tom nikdy nebavili a fungovali dál.

smutná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Zuzka (32): Kamarádka mě varovala před přítelem, ale nevěřila jsem jí. Měla bohužel pravdu

Raději jsem lhala a odešla

Bohužel jsem se znovu zadlužila, ale tentokrát byl dluh mnohem větší. Sto tisíc už bylo moc, a já věděla, že tohle Alešovi nikdy nemohu přiznat. Bála jsem se a nechtěla za žádnou cenu zažít to, co minule. A tak jsem si vymyslela, že už ho nemiluji a chci od něj s Anežkou odejít. Aleš byl hrozně nešťastný a bojoval, ale já se nemohla vystavit dalšímu nepřiměřenému osočování. Nezvládla bych to! V současné době máme dceru ve střídavé péči a já svůj dluh splácím a ještě dlouhou dobu budu. A modlím se, abychom se k sobě s Alešem někdy vrátili. Stále ho miluji.

Ester (36): Manžel finančně vypomohl bratrovi. Reakce švagra mě nemile zaskočila
Mohlo by Vás zajímat:

Ester (36): Manžel finančně vypomohl bratrovi. Reakce švagra mě nemile zaskočila

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Škola líčení: Jak nanášet make-up a korektor? Vizážistka Diana vás provede líčením krok za krokem

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články