Fit a krásnátestovánísoutěže

Jiřina (54): Přítelkyně mého syna je blázen. Věří, že náš dům je prokletý

Thumbnail # Jiřina (54): Přítelkyně mého syna je blázen. Věří, že náš dům je prokletý

Zdroj:Pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jiřinin syn Aleš (27) se rozhodl rodičům představit novou přítelkyni Šárku (22), která je velkou fanynkou esoteriky. Jiřině a jejímu manželovi ale připadá chování Šárky velmi podivné a byli by nejraději, kdyby se s ní Aleš rozešel. Oba je děsí představa, že jejich syn začíná esoterice také pomalu propadat.

Kateřina Niekurzáková 27. května 2020

Náš syn Aleš mi nedávno oznámil, že nám chce představit svou novou přítelkyni Šárku. Já a manžel Pavel (58) jsme se velmi těšili a pozvali jsme je proto do našeho domu. Když přišel den D, zazvonil u nás Aleš s podivně vypadající dívčinou. Šárka měla na sobě černé šaty, masivní stříbrné šperky a velice bledý makeup, že mi připadala jak vystřižená z Addamsovy rodiny. Jelikož nejsem z těch, co by lidi odsuzovali na základě vzhledu, pozvala jsem je dál a doufala, že je dívka i přes svůj netradiční zevnějšek uvnitř normální.

Thumbnail # Hanka (34): Toužím po tom, aby měl manžel milenku. Myslí si, že jsem se zbláznila
Mohlo by Vás zajímat:

Hanka (34): Toužím po tom, aby měl manžel milenku. Myslí si, že jsem se zbláznila

Byla opravdu podivná

V první chvíli jsem nevěděla na co zavést řeč, tak jsem se Šárky zeptala, kde pracuje. Dozvěděla jsem se, že je vyučená kosmetička, ale tuto profesi nedělá, protože ji rozčilovali klienti a teď se snaží prorazit s vyráběním různých amuletů. Pak se podívala na mě a s naprostou samozřejmostí mi oznámila, že mám osm přivtělených duší a v našem domě cítí negativní energii. Odpověděla jsem jí, že já se tu cítím dobře, načež na mě nevěřícně vykulila oči, pak vytáhla malé kyvadélko a začala obcházet dům.

Manžel byl zděšený

V tu chvíli domů dorazil manžel, který po mně střelil nechápavým výrazem. Šárka mu neváhala svou tezi o negativní energii v domě zopakovat a ještě dodala něco o působení démonů. To už bylo na manžela moc a rychle se ztratil. Vrátil se až večer, když už byla návštěva pryč a řekl mi, že tohle snad nemůže Aleš myslet vážně.

Thumbnail # Marek (26): Přítelkyně mě obelhala, pořídila si se mnou dítě bez mého souhlasu
Mohlo by Vás zajímat:

Marek (26): Přítelkyně mě obelhala, pořídila si se mnou dítě bez mého souhlasu

Synovo chování se změnilo

Ani ne za měsíc nás navštívil syn, který se už na pohled hodně změnil. Byl oblečený celý v černém a vyprávěl nám o tom, jak teď v meditacích komunikuje se svým duchovním průvodcem, který není z tohoto světa a poradil mu, aby skončil v práci a začal se živit vykládáním karet. Já a manžel jsme se mu snažili domluvit. Nabádali jsme ho, aby si dobře rozmyslel, než svoje slušně placené místo opustí a začne se místo toho věnovat pochybné živnosti. Syn si ale říct nedal.

Jsme z toho s manželem nešťastní

Víme, že syn i jeho přítelkyně teď pomalu nemají na nájem a věnují se podivným seancím, na kterých se scházejí se stejně naladěnými lidmi. S námi se už skoro nebaví, protože jsme podle nich omezení a naprosto hluší k duchovním věcem. S manželem oba doufáme, že se syn se Šárkou rozejde a přijde zase k rozumu.

Thumbnail # Táňa (30): Přítel mi nasliboval hory doly a pak mi vykradl byt
Mohlo by Vás zajímat:

Táňa (30): Přítel mi nasliboval hory doly a pak mi vykradl byt

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu