Fit a krásnátestovánísoutěže

Lucka (26): Nacvičovala jsem taneček pro přítele, když do pokoje vešel přítelův bratr. Mělo to nečekané pokračování

Lucka (26): Nacvičovala jsem taneček pro přítele, když do pokoje vešel přítelův bratr. Mělo to nečekané pokračování

Zdroj:Unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Lucka bydlela v bytě se svým přítelem Daliborem a jeho bratrem a společně se starali o domácnost. Jednou si ve svém pokoji nacvičovala striptýz, aby večer svedla Dalibora, jenže omylem to zahlédl jeho bratr Standa a rázem bylo všechno jinak.

Tereza Procházková 4. července 2020

Když jsem po maturitě nastoupila na vysokou školu, hledali jsme si s přítelem Daliborem byt. Všechno pro nás bylo moc drahé, i když jsme si přivydělávali, nemohli jsme si dovolit byt jen ve dvou. Nakonec jsme našli jeden, který měl víc pokojů, a Dalibora napadlo, že by s námi mohl bydlet jeho brácha Standa. Bylo to dobré řešení, a navíc byla sranda.

Já jsem ale nehodlala mít veškerou domácnost na starosti sama, takže jsme zavedli týdenní služby a střídali se. Standa si občas vodil domů nějaké slečny, ale většinou to byly jen známosti na pár dnů a nic víc z toho nebylo.

Thumbnail # Bořek (30): Při milování musí být úplná tma, jinak přítelkyně šílí. Ještě jsem ji neviděl bez oblečení
Mohlo by Vás zajímat:

Bořek (30): Při milování musí být úplná tma, jinak přítelkyně šílí. Ještě jsem ji neviděl bez oblečení

Nechtěli jsme nic měnit

Když jsme si po škole našli práci, nenapadlo nás, že bychom se přestěhovali, takhle nám to vyhovovalo a dost jsme ušetřili. Standa si dokonce našel stálou přítelkyni a občas u nás přespávala. Jednou večer mě napadlo, že bych chtěla Daliborovi předvést striptýz. Nevěděla jsem moc jak na to, a tak jsem koukala na internet a inspirovala se. Nikdo nebyl doma, a tak jsem si vzala erotické prádlo a pustila hudbu. Vlnila jsem se a koukala u toho do zrcadla a přišlo mi, že mi to docela jde. Když jsem se otočila, ve dveřích stál Standa a koukal na mě skoro s otevřenou pusou.

Thumbnail # Maruška (28): Během milování mě chtěl navnadit šroubovákem. Moji reakci ale nečekal
Mohlo by Vás zajímat:

Maruška (28): Během milování mě chtěl navnadit šroubovákem. Moji reakci ale nečekal

Nečekala jsem to

„Ježišmarjá Stando,“ vykřikla jsem a rychle se zakryla. I když jsme se už viděli v plavkách a omylem v koupelně, tohle bylo něco jiného. Jenže Standa zavřel dveře a šel ke mně blíž, absolutně beze slov. Srdce mi strašně bušilo a když mi vzal deku, kterou jsem držela a nechal ji spadnout na zem, podlehla jsem mu úplně. Hrozně jsme v tu chvíli riskovali, ani jsme nezamkli byt, ale na to jsem si v tu chvíli nevzpomněla.

Když bylo po všem, řekl jen: „Já musel“ a já to cítila stejně. Večer přišel Dalibor a na nějaký striptýz jsem už neměla náladu. Myslela jsem jen na to, co jsme se Standou provedli, a mísily se ve mně smíšené pocity. Měla jsem výčitky a zároveň jsem se od té doby na Standu dívala jinak. Už to nebyl jen Daliborův brácha, byl to chlap, se kterým jsem se nečekaně vášnivě pomilovala, a vzrušuje mě pokaždé, když se na něj podívám. Myslím, že on to má stejně.

Thumbnail # Andrea (29): Chvilka nepozornosti při vášnivém milování, na kterou hned tak nezapomenu
Mohlo by Vás zajímat:

Andrea (29): Chvilka nepozornosti při vášnivém milování, na kterou hned tak nezapomenu

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu