Milada (28): Při hádce vykřikl přítel jiné jméno. Díky tomu jsem zjistila, že má poměr s bývalkou

naštvaná žena
Zdroj: Freepik

Milada se zrovna ošklivě hádala s přítelem, když na ni zakřičel, aby byla zticha. Bohužel to trochu popletl a místo jejího jména vyslovil jiné. Ona na to konto zjistila, o koho se jedná.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 11. března 2021

Jako malé se mi stávalo, že jsem si pletla jména svých starších sester. Hana a Jana jsou dvojčata a nebyla jsem jediná, kdo z nich měl v hlavě guláš. Nejenže vypadaly stejně, ale byla jsem s nimi každý den, což množství mých přeřeků ještě umocňovalo.

muž
Mohlo by Vás zajímat:

Orální milování: 10 odvážných mužů šlo s kůží na trh. Opravdu to má každý chlap rád?

V hádce mě oslovil Simono

Mému příteli se nedávno stalo něco podobného, ale s mnohem horšími důsledky. Zrovna jsem se strašlivě hádali, křičeli jsme na sebe, když vtom se Jirka otočil, že odejde. Vztekle jsem za ním vyběhla a chtěla celou situaci dořešit. „To nemyslíš vážně, že zbaběle utíkáš?!“ vyjela jsem po něm. On se otočil a křikl zpátky: „Simono, už buď zticha!“ A vtom se zarazil.

„Jaká Simona?“ lapala jsem po dechu. Jirka začal koktat a snažil se mi namluvit, že mi tak neřekl. „Jasně jsem slyšela, že jsi mi řekl Simono, kdo to je?“ trvala jsem na svém.

žena
Mohlo by Vás zajímat:

Lucka (28): Dala jsem příteli na vybranou. Buď já, nebo jeho matka. Jeho volba mě šokovala

Dověděla jsem se, že jde o jeho bývalku

Bylo vidět, jak je v úzkých, nakonec jsem z něj dostala, že Simona je jeho bývalá přítelkyně, o které se mi jaksi zapomněl zmínit. A to jsme si o bývalých povídali hodně často.

„Ty se s ní pořád vídáš?!“ začala jsem ho vyslýchat a on zpanikařil. Bylo evidentní, že něco tají. „Nedávno jsem ji potkal, tak mi to asi uvízlo v hlavě. Nebylo to schválně,“ vysvětlil mi, ale to jsem mu nevěřila. V tu chvíli se mi vybavilo, jak jsem se před pár měsíci léčila s gynekologickým problémem.

smutný muž
Mohlo by Vás zajímat:

Ivan (39): Měl jsem poměr se sousedkou a žena to zjistila. Pozvala ji na večeři a pomstila se

Nakazila nás oba genitálními bradavicemi

Tehdy mi doktor tvrdil, že jde o kondylomata, což jsou genitální bradavice. „Patří mezi nejčastější sexuálně přenosné nemoci,“ poučil mě. Já mu tenkrát opakovala, že jsme si s přítelem věrní. Teď už chápu, proč se tak uculoval.

„Takže jak dlouho spolu spíte?! Co vím, tak to bude minimálně tři měsíce,“ uhodila jsem na něj a on se svojí reakcí k nevěře doznal. „Jak o tom víš?“ koukal na mě, jak je možné, že jsem na to přišla. Začala jsem ho mlátit a připomněla jsem mu, jaké problémy jsem měla a jak mi lhal, když přísahal, že mě nepodvádí.

Zjistila jsem, že slečna Simona pracuje v květinářství, a tak jsem ji zašla pozdravit. Pořád se musím smát tomu, co jsem jí řekla. „Dobrý den, máte kondylomata?“ zeptala jsem se. Ona se rozhlížela, že takové kytky nemají, a její starší kolegyně vyprskla smíchy. „To jsou genitální bradavice, kterými jste nedávno nakazila Jirku a mě taky. Tak už si ho nechte,“ zpražila jsem ji a odešla. Teď mám klid. Chlapa nechci ani vidět.

Petra (23): Partner mi slíbil milování každý den, jenže to nedodržuje. Už to déle nevydržím
Mohlo by Vás zajímat:

Petra (23): Partner mi slíbil milování každý den, jenže to nedodržuje. Už to déle nevydržím

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články