Míša (27): Švagrová se k mému bratru chová jako ke kusu hadru. Zaslechla jsem jejich rozhovor

žena v parku
Zdroj: Pixabay.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Naše čtenářka Míša šla za svědka svému staršímu bratru Pepovi. Věřila, že bude šťastný, ale když jednoho dne zaslechla, jak se s ním jeho manželka baví, nevěřila vlastním uším.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 18. června 2020

I když to bude ode mě znít možná divně, myslím si, že můj brácha Pepa je pohledný chlap. Co si pamatuji, tak o něj vždycky měly ženy zájem. Navíc je pracovitý, chytrý a je s ním legrace. Jednoho dne nám představil Lenku, která byla o dva roky mladší než on. První návštěva proběhla dobře a bylo vidět, že jsou spolu šťastní.

Rok na to měli svatbu a já šla Pepovi za svědka. Už na hostině jsem si všimla, jak ho Lenka sekýruje a on kolem ní běhal jak poslušné štěně. A od té doby se to nezměnilo a dělá to doteď. Nejdříve jsme se tomu smáli, jak je ochočený, jenže když k nám jezdil častěji a pokaždé měl špatnou náladu, tušila jsem, že mají problémy. Nikdy o tom nechtěl mluvit. Vždycky mlčky seděl na terase a Lenka mu během hodiny volala tak pětkrát. Zeptala jsem se ho, jestli se něco děje, ale odvětil, že ne, a odjel.

sexy blond žena
Mohlo by Vás zajímat:

Alžběta (34): Uzavřeli jsme s partnerem sázku. Sex každý den po celý rok (+AUDIO)

Plnil všechny její rozkazy

Poté otěhotněla a Pepa vypadal, že se mu vrátila chuť k životu. Narodil se jim syn Jáchym a vypadalo to, že už bude zase všechno v pořádku. Jenže po necelých dvou letech mu oznámila, že se vrací do práce a bude jí muset pomáhat s malým, aby si to vyzkoušel. On s tím neměl problém, pracoval z domova, vařil, uklízel a brával ho na výlety. Ale to Lence nestačilo. Veškerý volný čas, který měla, trávila se svou kamarádkou a z Pepy se stala jen chůva. Když se vracela z baru až nad ránem, Pepa jezdil s Jáchymem k nám, aby se mohla vyspat. Nepamatuji si, kdy by k nám přijeli všichni tři, vždycky jen Pepa s malým.

Jenže jednoho dne už toho měl i on dost. Zrovna byl u nás, když mu po stopadesáté zvonil telefon. Nakonec Lenka přijela a já vzala Jáchyma na procházku, aby si promluvili. Když jsme vyšli z domu, vrátila jsem se ještě pro telefon a v tom jsem zaslechla, co mu říká.

krásná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Karolína (29): Na pohřbu jsem se začala smát a přítel se kvůli tomu se mnou rozešel

Nevěřila jsem vlastním uším

Vyčítala mu, že nevytřel podlahu a vypral jen dvě várky oblečení. A proč jí neuvařil, když byl doma. On jí na to odpověděl, že šel s malým pryč, aby ji nerušili. „Ty máš hlavně sedět doma! A jestli se ti to nelíbí, tak si jdi, ale budeš platit deset tisíc alimenty!“ řvala na něj sprostě a já byla v šoku, že si to nechá líbit.

Takhle to bylo od té doby pořád. Nakonec to Pepa nevydržel a přijel i s kufry k nám. Zjistil, že má milence, a chtěl se rozvést. Konečně se nám svěřil a povídal, že spolu ani nespí, pořád jen hlídá malého a vůbec netráví čas jako rodina. No a do toho ten milenec, její kolega, kterému psala: „Lásko, už se těším na večer.“ Byla jsem ráda, že dostal rozum, jenže ona mu pořád volala a tvrdila, že tu zprávu kolegovi poslala omylem, měla být prý pro Pepu. Vydírala ho, že zkazí Jáchymovi dětství, až se k ní po týdnu vrátil. Je to strašně smutné, když vidím, co se z něj stalo a jak je nešťastný. Ráda bych mu pomohla, ale tohle si asi musí vyřešit sám.

žena u stromu
Mohlo by Vás zajímat:

Martina (40): Naboural do mě místní potížista. Nakonec jsme to vyřešili jinak

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články