Naďa (52): Syn se chová hrozně. Zásadně se rozchází se ženami před jejich narozeninami

sympatický muž s vousy
Zdroj: Unsplash.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Paní Naďa má dospělého syna Davida a snažila se ho vychovat, jak nejlépe mohla. Jenže poslední roky si všimla, že David střídá velmi často ženy a zjistila, že se s nimi pokaždé rozchází před jejich narozeninami. Když jí odpověděl, jaký má důvod, vytřeštěně na něj koukala.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 26. června 2020

Manžel od nás odešel, když bylo Davidovi pět let. Bylo to pro nás strašně těžké a David jeho odchod špatně nesl. Věděla jsem, že to zvládneme, a snažila jsem se moc, abych mu to vynahradila. Ale byly noci, kdy jsem brečela do polštáře.

David měl spoustu kamarádů a nosil dobré známky. Nakonec vystudoval i vysokou školu a já se dmula pýchou. Byla jsem hrdá, že jsem ho zvládla vychovat sama a byl úspěšný. Tenkrát chodil s Alenou. To byla opravdu milá dívka a také vysokoškolačka. Chodili spolu dva roky, a nakonec jim to nevydrželo. David byl z toho hodně zdrcený. Pamatuji si, že jí koupil k narozeninám letenky a těšil se, jak si užijí dovolenou. Jenže jim to nevyšlo a nikam se neletělo.

sexy blond žena
Mohlo by Vás zajímat:

Markéta (28): Chtěli jsme zkusit nějaké afrodiziakum, tak jsme zašli na ústřice. Takový večer jsem nečekala

Měl jich opravdu hodně

Od té doby mi občas povídal o nějaké Lence, pak to byla Denisa, Radka, rok na to zase Katka. Říkala jsem si, že se snaží vzpamatovat z rozchodu, a proto střídá ženy jako ponožky. Jenže potom přivedl na návštěvu Veroniku. Byla úžasná, moc vtipná, a dokonce mi odpoledne pomáhala upéct buchtu. Mrkala jsem na Davida, že se mi moc líbí. A bylo vidět, jak je spokojený.

Když se blížily její narozeniny, koupila jsem jí kuchařku a navrhla Davidovi, že budu ráda, když přijdou na menší oslavu i ke mně. Ale on mi oznámil, že už spolu nejsou. Bylo mi to moc líto, chtěla jsem vědět proč, vždyť se k sobě tak hodili. On mi ale řekl, ať se nebojím, prý se k sobě po narozeninách možná vrátí.

sympatická žena
Mohlo by Vás zajímat:

Romana (30): Přítel se každé ráno vypařil dřív, než jsem se probudila. Tušila jsem, že něco skrývá

Opravdu hloupý důvod

Vůbec jsem tomu nerozuměla, nakonec z něj vylezlo, že už to takto nějakou dobu dělá. Hodně ho to tenkrát vzalo, jak mu to nevyšlo s těmi letenkami. Takže se vždycky rozešel se s ženou před jejími narozeninami, protože nechtěl zbytečně utrácet za dárky, které se pak stejně nevyužijí. Někdy to prý bylo už po měsíci, někdy až za půl roku. Buď se s nimi po narozeninách ještě dal dohromady, nebo to nechal úplně plavat. Veroniku měl ale rád a měl v plánu jí pak napsat. Bylo to absurdní.

Vynadala jsem mu jak malému klukovi. Zavolala jsem okamžitě Verče a řekla jí, že musí přijet, David seděl se sklopenou hlavou a já jí řekla všechno, co jsem se zrovna dozvěděla. Hodně se jí to dotklo a já se jí ani nedivila. Nešlo jí o dárky, ale o to, že ho vážně měla ráda. Nakonec se usmířili, narozeniny jsme slavili dodatečně a jsou spolu doteď. Přála bych si, aby jim to vydrželo.

muž
Mohlo by Vás zajímat:

Richard (46): Mám za sebou čtyři rozvody a chci se opět ženit. Partnerka reagovala nečekaně

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články