Nikola (29): Kamarádka se přede mnou hádala s přítelem. Když se usmiřovali, zvrtlo se to

dvě ženy a muž, přátelé
Zdroj: Freepik.com

Paní Nikola plánovala příjemný večer s kamarádkou a jejím přítelem Liborem. Hráli spolu hry, trochu se popíjelo a najednou propukla mezi partnery hádka, která vše narušila. Když je Nikola vyzývala, aby se usmířili, netušila, k čemu to povede.

Tereza Procházková
Tereza Procházková21. 02. 2021 18:00

Bydlím tři roky se svou nejlepší kamarádkou Gábinou a je to nejpohodovější život, který znám. Zejména teď, kdy je vše zavřené, jsem ráda, že nejsem doma sama.

Konečně si našla správného partnera

Za tu dobu, co spolu bydlíme, jsem se seznámila hned s několika jejími partnery. S nikým dlouho nevydržela. Musím však říct, že její nynější přítel Libor (32) je ze všech nejlepší. Nikdy jsem si ovšem nepomyslela, že ho poznám ještě trochu blíž.

Zrovna jsme se s Gábinou domlouvaly, co budeme dělat, když Libor volal, že by přišel. Výborně jsme se všichni bavili, hudba hrála a první flaška vína byla brzy pryč.

Začali se hádat kvůli sexu s bývalkou

Libor načal další a jízda pokračovala. Po té druhé už jsem to na sobě začala cítit a naše konverzace se stočila k intimnějším věcem. Probírali jsme sex, já jsem je rozesmávala svými postelovými historkami a všechno bylo super. Pak začal vyprávět i Libor a Gábina se strašně naštvala.

I ona byla slušně ovíněná, podle toho také vypadala její reakce. Když dokončil svoji historku o bývalé přítelkyni, nasupená Gábina chtěla vědět, co všechno spolu prováděli. „Byla lepší, co? Dělala něco, co já nedělám?!“ útočila na něj a začali se hrozně hádat.

Nemám takové situace ráda, jako malá jsem pořád poslouchala, jak se naši hádají, takže je mi to dost nepříjemné. Zvedla jsem se, že půjdu vedle, ale Gábina mě prosila, abych ji tam nenechávala, tak jsem zůstala. Pak už mi to nedalo a vložila jsem se do toho. „Prosím vás, neblbněte. Vždyť se máte rádi, tak se usmiřte,“ prosila jsem je.

Nechala jsem se od obou hladit

Vzala jsem oba za ruku, aby šli k sobě blíž, a apelovala jsem na ně, aby to vyřešili a my měli zas hezký večer. Gábina si dala s Liborem pusu, pak mě objala a řekla: „A tebe mám taky ráda!“ A dala pusu i mně. Měla jsem radost, že je vše v pohodě, ona ale pokračovala: „I Libor tě má rád. Že ji máš rád?“ A přisunula jeho hlavu ke mně.

Libor mi dal pusu, pak dala opět Gábina pusu mně, poté zase jemu, a tak jsme se bláznivě střídali, až mě povalila na pohovku a přizvala k nám Libora.

Střízlivá bych to asi neudělala, ale najednou jsem se nechala od obou hladit. Vtom mi došlo, proč vlastně vznikla ta hádka. „Počkej, tobě by to nevadilo?“ podívala jsem se na ni. „To je něco jiného. My tři se máme rádi,“ odpověděla a celé se to prostě zvrtlo.

Po skončení jsem se za to styděla, ale když jsme o tom druhý den mluvili, shodli jsme se, že vlastně nikomu neubližujeme. Ti dva jsou pořád pár a jen občas si naše přátelství zpříjemňujeme těmito chvilkami.

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články