Pavel (42): Manželka se spřátelila s mou milenkou. Myslel jsem, že budu mít utrum na obou stranách, ale je to ještě horší

Pavel (42): Manželka se spřátelila s mou milenkou. Myslel jsem, že budu mít utrum na obou stranách, ale je to ještě horší
Zdroj: Freepik

Pavlovi pravděpodobně skončila zábava. Jeho žena si zašla na kávu s jeho milenkou a ty dvě si dobře rozumí. To ovšem Pavlovi nevyhovuje, netuší totiž, co od těch dvou může čekat.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 12. 08. 2023 19:00

Moje žena Edita (40) mi nedopatřením přišla na nevěru. Místo, aby mi udělala scénu, pozvala mou milenku Evu (36) na kafe. Od té doby se spolu kamarádí a já jsem v koncích. Chtějí všechno nechat, jak to je, ale mně to nevyhovuje!

Románek mě bavil, dokud o něm žena neměla tušení

S Evou jsem byl opravdu maximálně opatrný. Už jsem měl s nevěrou menší zkušenosti a věděl jsem, jak s ní nakládat. Nikdo o nás nevěděl dva roky, jenže pak se to na nás úplnou náhodou provalilo. Objevili jsme se v nějakém záběru, co se dostal na sociální sítě. Bylo otázkou času, než to uvidí i manželka. Čekal jsem doma „itálii“.

Svoji ženu jsem měl moc rád a nechtěl jsem se rozvádět. Jednoduše jsem si bral to, co mi doma chybělo a co mi poskytla právě Eva, přestože věděla o mém stavu. Nechtěla, abych se rozvedl, jen si užívala. Rozhodně neměla zájem na tom, abych měl doma peklo.

Pak přišel zlom, dostal jsem strach, co Edita udělá. Vyhodí mě z domu? Bude se hroutit, zasypávat mě výčitkami? Začne pít a brát prášky na nervy? Nic z toho se však nestalo. Došlo k něčemu, co bych si nevymyslel ani v tom nejdivočejším snu. Moje manželka pozvala Evu na kafe a staly se z nich kamarádky. Já se to však dozvěděl až mnohem později. Ty dvě mi svůj vztah tajily. 

Eva nakráčela na naši oslavu, jako by se nechumelilo

Padly si do noty až moc a domluvily se na mě. S Evou jsem se vídal i poté, co nevěra vyšla najevo, ačkoliv ne tak často. Edita mě vzala na milost a chovala se dál jako moje žena. Naprosto ignorovala mou aférku, ulevilo se mi. Samozřejmě jsem doma sliboval, že vše okamžitě ukončím. Mezitím si o mně ale obě dámy vyměňovaly informace a dobře se tím bavily. 

Na oslavu narozenin mé manželky přišlo dost lidí, mezi nimi i Edita. Když jsem ji zaregistroval, vyšel jsem jí automaticky v ústrety, pak jsem se ale zarazil. „Co tady proboha děláš?" vyděsil jsem se a napadlo mě, že mě chce Eva nějak vydírat. Udělat u nás doma scénu, třeba vytáhnout i zbraň. Jenže Edita Evu objala, převzala si kytici a vzala ji mezi další hosty. 

Mě čekalo pár hodin nervozity. Nechaly mě v tom pěkně podusit. Uvažoval jsem, odkud se znají? Myslel jsem si, že je to nějaká hra. Když jsme pak zůstali jen my tři, svěřily se mi, že se kamarádí už dlouho. Navrhly, abychom to nechaly, jak to je. Perfektně jim to prý vyhovovalo!

Takový život ve třech mě ale neláká

Chvíli jsem to zvažoval, ale najednou mi ta celá fraška připadala absurdní. Vadilo mi, že Editě moje zahýbání nevadí - copak sama někoho má? A spát dál s Evou, která mě pak bude probírat u skleničky s mou ženou? Ani nápad!

Jenže když opustím milenku, stejně ji budu potkávat s manželkou. A ta si vyloženě přeje, abychom zachovali aktuální stav. Možná by to vyřešil ještě někdo další. Tentokrát už bych si dával opravdu pozor!

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články