Martin (29): Spím s nejlepší kamarádkou své manželky. Jsou si tak blízké, že to nepovažuji za nevěru

Martin (29): Spím s nejlepší kamarádkou své manželky. Jsou si tak blízké, že to nepovažuji za nevěru
Zdroj: Freepik

Možná vás překvapí, jak si Martin dokázal odůvodnit fakt, že zahýbá manželce. On sám to za nevěru nepovažuje, protože má intimní vztah s její nejlepší kamarádkou. A to se prý nepočítá...

Jana Jánská
Jana Jánská10. 08. 2023 07:00

Z mého pohledu to vlastně není nevěra. Jitku (27) znám ještě z vysoké školy. Moje budoucí manželka Péťa (28) ji tehdy dovedla k nám do podnájmu se slovy, že na koleji se pořád něco děje a nemá klid na učení. Jitka si zabrala jeden pokoj a do státnic jsem ji pořádně neviděl vyjít ven.

Potkal jsem starou známou

Bylo mi trochu líto, že Jitka vlastně moc nežije a soustředí se jenom na učení. Tu a tam jsem se ji snažil vytáhnout ven, alespoň do kina, kam jsme s Péťou chodili několikrát do týdne. Ale ne vždy se mi to povedlo. A tak to šlo pořád. Když jsme pak všichni dostudovali, našel jsem si bydlení s Péťou a Jitka se vrátila k rodičům. Holky zůstaly v kontaktu, ale šlo to mimo mě.

Potkal jsem ji o několik let později. Byla plná života a téměř jsem v ní nepoznal tu bledou holku, co byla pořád zalezlá na pokoji a jen se učila. Hned mě políbila a zavěsila se do mě. Bylo to jako setkání s velmi dobrou kamarádkou. Zašli jsme na kafe a vzpomínali na studia. Tedy, já měl na co vzpomínat, ona moc ne.

Koukám, že ses změnila," nadhodil jsem opatrně. Chvíli na mě zkoumavě hleděla, pak se zářivě usmála. „Řekněme, že už si umím užívat život," pronesla tiše. Nevěděl jsem, co na to říct, tak jsem jen přikývl. Pak se omluvila s tím, že jde pozdě na rande.

Padla první pusa

Péti jsem doma řekl, že jsem potkal Jitku a překvapila mě její změna. „Trvalo jí to dlouho, než se odvázala. Ale konečně si trochu užije, ne?" zamyslela se Péťa. Měla pravdu. Co by byl život bez špetky povyražení?

Odpověď na tuto otázku jsem dostal o týden později. Opět jsem narazil na Jitku, ale tentokrát jsme místo kafe zašli na panáka. Bavilo mě koukat se na ni, jak ožila a rozkvetla za ty roky, co jsme se neviděli. No a po druhém panáku padla první pusa. Opravdová, s jazykem a tak.

Pak jsem se zvedl a řekl, že musím na záchod. Laškovně nadhodila, že se mám ozvat, pokud bych potřeboval pomoct. Na pánech jsem si pustil studenou vodu a opláchl si obličej. Co to vlastně dělám? Vždyť je to nejlepší kamarádka mojí ženy. Chvíli jsem na sebe koukal do popraskaného zrcadla. A opět mě napadlo, co by byl život bez špetky povyražení...

Našel jsem si milenku

Když jsem se vrátil zpátky, nepadlo už ani slovo. Jen jsem zaplatil, mlčky doprovodil Jitku k ní domů a vyspali jsme se spolu. Nepotřeboval jsem to, s Péťou máme pravidelný sex. Jen mi přišlo zajímavé zkusit to.

Od té doby se s Jitkou setkávám několikrát do měsíce. Je to nejlepší kamarádka mojí manželky, kdysi jsme spolu bydleli jako jedna rodina. Možná díky tomu nemám pocit, že bych byl nevěrný. Vůbec se u mě nedostavuje pocit viny nebo tak něco...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články