Pepa (41): Po hádce jsem vzal kufry a odešel. Omylem jsem přibalil něco, co patří jinému muži

muž
Zdroj: Freepik
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Pepa zrovna prožíval s manželkou Nikolou bouřlivé období a podezíral ji z nevěry. Ta vše popřela a nazvala ho paranoidním žárlivcem. A tak si sbalil věci a odešel. Jenže si do kufru přihodil i něco, co nebylo jeho.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 17. března 2021

Netvrdím o sobě, že jsem byl vždycky slušňák. Se svojí exmanželkou mám dvě dcery, a když byly nejmladší Terezce čtyři roky, potkal jsem Nikolu.

žena v posteli
Mohlo by Vás zajímat:

Šárka (29): Přítel tvrdil, že žije s mámou. Když přišla domů dřív, nutil mě vyskočit z balkónu

Po druhém porodu to s námi šlo z kopce

Uháněla mě i přesto, že jsem jí říkal, že mám rodinu. Jenže do mě byla blázen a přiznávám, že se mi líbila, až jsem jí nakonec podlehl a rozvedl se.

Brzy se nám narodil Jonáš a my jsme byli spokojená rodinka. Pět let na to Nikola otěhotněla znovu a čekali jsme zase chlapce. Po porodu už to ale tak růžové nebylo. Nikola chtěla mermomocí do práce a dávala děti na hlídání ke své matce. Ze začátku chodila jen na dva dny v týdnu, a když byly Sebastianovi dva roky, nastoupila na plný úvazek.

sexy žena
Mohlo by Vás zajímat:

Verča (20): Zapomněla jsem se u přítele zamknout v koupelně. Vešel jeho táta a od té doby se chová divně

Pořád chodila ke kamarádce

Přizpůsobil jsem si práci tak, aby nemusela pořád hlídat tchyně, a štvalo mě, když Nikola přišla z práce a první, co ji zajímalo, byla kamarádka. Chodila k ní domů třikrát týdně, brávala si s sebou víno a vracela se v podnapilém stavu.

Pochopitelně mi to vadilo a začali jsme se hádat. Nechtěla s námi chodit na procházky, nejezdila s námi ani za mojí rodinou, důležitá byla jen její kamarádka. Takže jsem kolikrát sebral děti a byli jsme celý víkend u našich. Doufal jsem, že jí to dojde.

matka a dcery
Mohlo by Vás zajímat:

Šárka (39): Anonym mě varoval, kde je můj manžel s milenkou. Šla jsem tam a byl to šok

V rychlosti jsem sbalil i cizí pánské spodky

Jenže nedošlo. Všiml jsem si, že se zamyká v koupelně, pořád si s někým píše a v práci měla najednou spoustu přesčasů. „Jsi paranoidní blázen, chorobný žárlivec a měl by ses léčit!“ vpálila mi do obličeje, když jsem chtěl, aby se mi přiznala k nevěře.

Po poslední hádce jsem si sebral kufry, naházel do nich všechno svoje oblečení, které jsem našel, a odjel k mámě. Když jsem si vybaloval, dolehlo to na mě. O pár minut později mi bylo ale ještě hůř. Vytáhl jsem z kufru dvě trika a troje pánské trenky, které rozhodně nebyly moje. Vůbec nechápu, že jsem si toho doma nevšiml. Na jedněch byl dokonce nápis SEX, SEX, SEX. Hned jsem to vyfotil a poslal Nikole.

Ta se mi snažila namluvit, že ta pánská XXL trika a trenky s tímto nápisem patří Jonášovi (9). Sice mě těší, že nejsem paranoidní, na druhou stranu bych možná byl raději, kdybych se v ženě mýlil. To, že mi lhala a že u nás nechávala svého milence dokonce přespat, jí nikdy neodpustím.

muž a žena, zamilovaní
Mohlo by Vás zajímat:

Miluše (35): Švagr se rozvedl a rok nato i já. Naše rozhodnutí být spolu ale ostatní nepodpořili

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články