Milena (43): Můj soused si myslí, že mu podlehne každá. Když mi otevřel dveře polonahý, utřela jsem ho jako malého kluka

Vtipné příběhy ze života: Můj soused si myslí, že mu podlehne každá. Když mi otevřel dveře polonahý, utřela jsem ho jako malého kluka
Zdroj: Freepik

Milenin soused Hynek si hraje na svůdce. Není sukně, za kterou by se neotočil. Na všechny ženy mrká a rád jim říká dvojsmysly. Na Milenu tohle nezabírá a nedávno Hynka pěkně vysmála.

Jana Jánská
Jana Jánská 22. 01. 2024 15:00

Hynek (42) sice má manželku a dítě, ale to mu nebrání v jeho chování. Dělá si zálusk na každou ženu v okolí. Nevím, jestli je v tom úspěšný, nebo se jen snaží, je mi to fuk. Já se na tom dobře bavím.

Soused se otočí za každou sukní

Hynkovu manželku Danu (39) znám dlouho. Máme děti zhruba ve stejném věku, takže jsme spolu strávily spoustu času na hřišti. S Danou se dobře povídá, je to moc fajn ženská. Netuším, proč je s Hynkem a ještě si pořídili dítě. Ale to je její věc.

Když Hynek občas vyrazí se synem na hřiště, moc si ho nevšímá. Kouká po všech ženách, občas něco utrousí a chová se jako mlsný kocour. Ze začátku to bylo zábavné, pak už jen otravné. Rozhodně bych nechtěla mít takový exemplář doma. Kdyby alespoň vypadal, já nevím, jako Brad Pitt nebo někdo takový. Ale Hynek je menšího vzrůstu, blbě vidí a ještě nenosí brýle, takže pořád mžourá. A je schopný chodit v jednom oblečení i dva týdny. To vím od Dany, která se mi jednou postěžovala.

"A co říkáš na to jeho chování?" zeptala jsem se jí tehdy. Dana jen mávla rukou. "Nevím o ničem, co by mi mělo přidělávat starosti. Víš, co se říká o psu, který štěká..." dodala a obě jsme se rozesmály.

Soused mě zkoušel balit

Jednou jsem Daně nesla okurky, protože se nám těch malých nakládaček na zahradě urodilo tolik, že jsem už nevěděla, co s nima. Bohužel jsem jí zapomněla napsat, jestli je doma. Bohužel říkám proto, že mi otevřel Hynek. Byl jenom v kalhotách, snad aby ukázal, že cvičí.

Je sice vidět, že posiluje, jenže má vypracované pouze ruce. Do prostoru mu trčí pupek, který není moc přitažlivý. Ale jako by si toho nebyl vědom. Koukl na mě, pak na okurky, a už se chystal něco říct, ale předběhla jsem ho.

"To je pro Danu, prý je to velikost, na kterou je doma zvyklá," řekla jsem nevinně a strčila mu do rukou košík s nakládačkami. Pokud chtěl Hynek předtím něco říct, teď už si to raději nechal pro sebe. Jen se otočil, zaplul do bytu a zavřel dveře.

Jeho manželku to pobavilo také

Celou cestu domů jsem se musela smát Hynku výrazu. Z bytu vyšel pořádně namistrovaný, za chvilku byl jako zmoklá slepice. Dana mi večer psala, že od té doby, co jsem přinesla okurky, její manžel mlčí, sedí v obýváku a kouká před sebe. Tak jsem jí vyložila, jak to bylo. Prý si kafem poprskala telefon...

Hynek se mi od té doby vyhýbá. A když se náhodou potkáme, kouká raději do země. S Danou si tu historku často připomínáme. Stačí, aby jedna z nás řekla slovo okurky, a hned se obě tlemíme.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články