Miluška (29): Sousedce jsem vyznala lásku, ale ona se mi vysmála. Bojím se, že to řekne mému manželovi

Příběhy nešťastné lásky: Sousedce jsem vyznala lásku, ale ona se mi vysmála. Bojím se, že to řekne mému manželovi
Zdroj: Freepik

Člověk někdy neodhadne, kdy je ta pravá chvíle, aby řekl, co cítí. Stejně tak se může stát, že to poví nesprávné osobě. Miluška si myslela, že sousedka opětuje její city. Ale to se šeredně spletla.

Jana Jánská
Jana Jánská 22. 02. 2024 15:00

Jsem až po uši v takovém trapasu, že se stydím vůbec vycházet z bytu. Zvládám to jenom kvůli tomu, že musím chodit do práce. A také nesmím neprozradit, že k něčemu došlo.

Moje sousedka je báječná žena

Diana (35) bydlí v našem domě asi rok. Přistěhovala se po rozvodu, potřebovala úplně změnit prostředí a lidi, které potkává každý den. To mi, samozřejmě, řekla až poté, co si mě oťukala. Nějakou dobu jsme se totiž jenom zdravily na chodbě.

Viděla jsem na ní, že jí není moc do řeči. Chtěla jsem Dianě nechat čas, aby se mohla nadechnout. Když se jí to povedlo, staly se z nás kámošky. Navštěvovaly jsme se, ukázala jsem jí fitko, kam chodím, i úžasnou pekárnu, která je pár ulic od nás.

Dianu jsem si oblíbila. Když mi pak vykládala, jak to měla se svým bývalým manželem těžké, pobrečela jsem si. Žádná žena si něco takového nezaslouží, natož tak úžasná...

Vyznala jsem jí lásku

Čím víc jsem Dianu poznávala, tím víc jsem ji měla ráda. Trávily jsme spolu spoustu času a byla jsem šťastná, že mám takovou kamarádku. Po nějaké době jsem se ale přistihla, že na ni myslím možná až moc. Najednou jsem se nevyznala ve svých pocitech.

Mohlo se stát, že ji mám ráda i jinak? Ne jako kamarádku, ale prostě víc? Mám manžela a vždy mě přitahovali kluci. Ale Diana a její příběh, to, jak silná osobnost je... V hlavě jsem z toho měla zmatek. Cítila jsem se jako zamilovaná puberťačka.

Když jsem na ni myslela i v průběhu milování se svým manželem, rozhodla jsem se, že jí o tom musím říct. Byla jsem pěkně nervózní a hledala tu správnou příležitost. Pak jsme se jednou potkaly ve výtahu a domlouvaly se, kdy půjdeme do fitka. "Dnes v šest by to bylo fajn," řekla jsem. "A miluju tě," vyhrkla jsem. Mě samotnou to překvapilo. A co teprve Dianu...

Byla to trapná situace

Diana na mě koukala, jestli to není nějaký vtip. Nervózně jsem si začala hryzat spodní ret a nic neříkala. "Jako fakt?" zvedla obočí. "To je milé, ale nemám zájem," dodala a rozesmála se. Pak vešla do svého bytu. Rychle jsem se rozběhla domů.

Proboha! Co jsem to jen udělala? Totálně jsem se ztrapnila. Nevím, co jsem si to namlouvala. Nebo jsem vybrala špatnou situaci? To opravdu netuším. Ten den jsme cvičit nebyly a Diana se už neozvala.

Já se teď po našem domě vysloveně ploužím a vyhýbám se lidem. Mám strach, že se provalí, co jsem řekla Dianě. Nejvíc se bojím, že se o tom dozví můj manžel. Který chlap by chtěl slyšet, že jeho žena vyznala lásku jiné? Myslím, že žádný...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články