Mladší dcera Ivy Kubelkové: Vyrostla z ní mámina věrná kopie, má super dlouhé nohy a krade jí šaty ze skříně

Mladší dcera Ivy Kubelkové: Vyrostla z ní mámina věrná kopie, má super dlouhé nohy a krade jí šaty ze skříně
Zdroj: Herminapress
Modelka Iva Kubelková má dvě krásné dcery, starší Natálii (vlevo) a mladší Karolínu (vpravo).Karolína Jirásková už oslavila 14. narozeniny a starší sestře v otázce módy šlape na paty.Jak nám v rozhovoru přiznala, mámě Ivě Kubelkové vybírá módní kousky ze šatní skříně.Mladší dcera Ivy Kubelkové podědila půvab po své mámě.+ 9 fotek+ 10 fotek

Mladší dcera modelky Ivy Kubelkové (46), Karolína Jirásková (14), popisuje v rozhovoru pro Lifee.cz svůj módní styl a přiznává, že její největší inspirací jsou jí máma a starší sestra Natálie (18). Které trendy kousky si v poslední době oblíbila? Proč nemá ráda barvy? Prohledává své mámě skříně? A jak si Karolína představuje svoji budoucnost?

Veronika Nováková
Veronika Nováková26. 09. 2023 08:00

Karolína Jirásková (14), jejíž otcem je výtvarník, podnikatel a designér Georg Jirasek, má díky svým rodičům cit pro estetiku v krvi. Po matce Ivě Kubelkové navíc podědila dokonale dlouhé nohy. Jak v našem rozhovoru sama říká, zatím se hledá, ale podle outfitů, které už ve společnosti vynesla, jde ve šlépějích své starší sestry Natálie.

Dcera Ivy Kubelkové rodinnému řemeslu neunikne

"Mám ráda volnější a pohodlnější outfity, řekla bych, že takový street style," popisuje Karolína, kterou jsme potkali na módní přehlídce Beaty Rajské, kam přišla podpořit svoji sestru. "Jde dnes módní přehlídku, pro Beatu už chodí pravidelně. Já jsem se objevila na molu například v rámci přehlídky módní návrhářky Debbie Brown," vysvětluje Karolína.

Zda bude studovat vysokou školu, vrhne se do řemesla, či se stane modelkou, v tom zatím jasno nemá. Předpokládá ale, že rodinnému trendu zřejmě neunikne. "Jak to budu mít s kariérou, to zatím vůbec netuším, ale ve světě módy bych se chtěla pohybovat. Baví mě zkoušet různé módní styly a koukat na osobnosti, které jsou v módě hodně vysoko," přiznává mladší dcera Ivy Kubelkové. Ta si je půvabů své dcery dobře vědoma a na svých sociálních sítích se mladší dcerou často chlubí.

Crop topy a cargo kalhoty jako základ šatníku

V šatníku Karolíny Jiráskové nechybí aktuální módní trendy, které masově vídáme v ulicích (na podzimních nákupech s Lifee.cz). Může být proto snadnou inspirací pro ostatní dospívající, kteří zatím v otázce oblékání váhají. "Aktuálně mě baví nosit crop topy a doma mám také cargo kalhoty. Mám ráda volnější džíny a volnější trička," popisuje Karolína základ své skříně. "Barvy mě tolik nebaví, nejraději mám bílou a černou," potvrzuje také trend, který nám v rozhovoru potvrdila její sestra. Ta si totiž zamilovala výhradně černou barvu.

Karolína také přiznává, že za některé položky si je ochotná připlatit. "Některé věci, které mám ve skříni, jsou dražšího charakteru, ale ty oblékám na výjimečné příležitosti. Jinak nakupuji věci z konfekce jako moji vrstevníci," říká skromně.

Skříň Ivy Kubelkové bere Karolína útokem

Její největší inspirací přitom nejsou zahraniční influencerky ani topmodelky, jak bychom předpokládali. "V oblékání mě nejvíc inspiruje moje mamka. Té nejčastěji chodím do skříně a její věci si půjčuji. Vlastně jsem ráda, že máme takovou módní rodinu," dodává upřímně Karolína, která co se týká oblékání žije sen každé dospívající dívky. "Se ségrou a s mámou to všechno konzultujeme. Často se ségry ptám: „Je to dobrý? Můžu si to vzít? Sekne mi to?“ A ségra mi naprosto upřímně řekne, jestli je to hezké, nebo se mám jít převléknout," směje se mladá slečna, která má velký potenciál si za pár let podmanit přehlídková mola.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články