Módní policie z nejluxusnější party ve Varech: Krainová měla řetěz místo topu, Branišová ve fialové odhalila záda

Unicredit
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra
Simona Krainová vynesla odvážnou variaci na pánský oblek z dílny návrhářského dua Poner.Simona Krainová se v dekoltu ozdobila pouze zlatem.Simona Krainová v epesním černém kloboučku.Kristýna Schicková v oranžovém modelu z dílny návrhářky Zuzany Lešák Černé.+ 49 fotek+ 50 fotek

Za tradičně nejluxusnější večírek je na filmovém festivalu v Karlových Varech považovaná UniCredit Bank party. Letos si ji nenechal ujít hokejista Jaromír Jágr (52) v doprovodu přítelkyně Dominiky Branišové (29), která vynesla fialovou róbu a diamanty. Nechyběla ani Zorka Hejdová (33) v na míru šitých rudých šatech. Velkým překvapením byl pánský look Simony Krainové (51), která si v dekoltu vystačila jen se zlatým řetězem.  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 01. 07. 2024 12:20

Mlýnskou kolonádu letos na opulentním večírku navštívila také herečka Jana Švandová (76) v tmavě šedém saténovém kalhotovém obleku, ale také herec Milan Peroutka (34) v pastelově modrém kalhotovém kostýmu Galard, který doplnil o luxusní šperky Halada Pařížská. Z modelek nechyběly Taťána Makarenko (34), Nikol Švantnerová (31), Kateřina Průšová (40) nebo Jana Doleželová (43). Roztomilým bonbonkem byl prezident festivalu Jiří Bartoška (77), který na červený koberec vyvedl tříletou vnučku Andulku. Ta se šaty sladila se svou babičkou Andreou Bartoškovou (71).

Přítelkyně Jágra v něžných diamantech

Dominika Branišová (29), přítelkyně Jaromíra Jágra (52), pro tentokrát oblékla do společnosti saténové fialové šaty bez ramínek, takže předvedla své dlouhé štíhlé paže, přičemž Jaromír jistě ocenil vysoký rozparek, který nesměl chybět. Šaty modelka doplnila diamantovými šperky od ALO diamonds v něžné světle fialové barvě. Fialovou potom Dominika sladila se stříbrným psaníčkem a také stříbrnými sandálky na vysokém podpatku. Jaromír Jágr svoji partnerku doprovázel v černém pánském obleku a neformálně rozhalené bílé košili, a namísto černých lakýrek se rozhodl pro mladistvé bílé tenisky.

Simona Krainová: Namísto topu jen řetěz v dekoltu

Modelka Simona Krainová (51) letos vynesla černý komplet od návrhářského dua Poner. Simona tentokrát nebyla za romantickou princeznu, ale oblékla černé oversize sako a černou minisukni, přičemž namísto topu si vystačila pouze s masivním zlatým řetězem v dekoltu. Nedílnou součástí tohoto pánského looku je elegantní černý klobouk a také vysoké jehlové sandálky. Jako doplněk s sebou Simona přinesla malé černé psaníčko.

Zorka Hejdová jako rudá femme fatale

Moderátorka Zorka Hejdová (33) se letos rozhodla pro opulentní rudé večerní šaty z hedvábného šifonu, které jí na míru ušil návrhář Lukáš Macháček. Šaty mají originálně řešený dekolt a také nepřehlédnutelnou vlečku, která vlaje do větru. Blonďatá Hejdová šaty doplnila vysokým drdolem s volnými prameny vlasů a make-upem od maskérky Ivany Toky, kterému dominovala světle růžová tvářenka. Součástí looku jsou také masivní zlaté šperky.

Na všechny fotografie zajímavých outfitů z nejvíce opulentního večírku na filmovém festivalu v Karlových Varech se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články