Nejlepší účesy z loňského festivalu ve Varech: Okouzlující mikádo Kolářové i trendy wet look Kašákové

Nejlepší účesy
Zdroj: Herminapress/eXtra/koláž Lifee
"Mladá herečka Sara Sandeva zraje jako víno a je radost to pozorovat. Moc mě baví, že jako jedna z málo vsadila na přirozenost. Podpořila své vlnité vlasy a dala jim vyniknout," chválí účes Honza Kořínek. Sara Sandeva pyšně ukazovala své přirozeně vlnité kadeře na zahájení MFF KV 2023."Herečka Aňa Geislerová byla podle mě za hvězdu zahájení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Jako jedna z mála mě potěšila a ani jednou drobností nezklamala. Vše bylo dokonalé. Její účes jen podtrhuje celkový look a týmovou práci. Objemné hladké vlny jsou v trendu a oblíbená herečka je vynesla jako v Hollywoodu," uvádí Honza Kořínek v hodnocení. Aňa jako hollywoodská hvězda v róbě, která evokuje pivní pěnu a je z dílny Jakuba Polanky. + 30 fotek+ 31 fotek

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech byl v roce 2023 plný nádherných účesů, které pro magazín Lifee.cz hodnotil kadeřník Honza Kořínek. Ohlédněme se za těmi nejpovedenějšími vlasovými kreacemi z loňského roku, kterým vévodilo mikádo Daniely Kolářové (77) i nádherný drdol Daniely Peštové (53). 

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 25. 06. 2024 05:00

Známý český kadeřník Honza Kořínek pravidelně hodnotí pro magazín Lifee účesy ze společenských událostí a ani s příchodem letošního filmového festivalu ve Varech tomu nebude jinak. Než se ovšem dočkáme zahájení ročníku 2024, podívejme se na některé účesy z loňského roku, které se dle jeho slov povedly.

Krásné mikádo pro 70+ podle Daniely Kolářové

Myslím si, že herečce Daniele Kolářové (77) prospělo, že si nechala vlasy trochu poporůst. Krátký, skoro až pánský střih mě na ní tolik nebavil. Na převzetí Ceny prezidenta festivalu za přínos kinematografii se oblíbená herečka připravila krásně a s noblesou. Jednoduchá, ale povedená foukaná je za mě správnou volbou. Mně se to líbí a myslím, že jejímu vlasovému stylingu není co vytknout.

Fascinátor zdobí i mimo dostihy, jak předvedla Simona Krainová

Modelka Simona Krainová (51) si jednoznačně zaslouží titul DIVA. Simona je nádherná a sexy žena, která je dle mého názoru vždy dobře upravená a na karlovarské párty to jen potvrdila. K výrazným šatům zvolila vlasy stažené do jednoduchého culíku a doladila fascinátorem z jemného tylu. Tleskám, povedené. Miluju doplňky a do vlasů obzvláště. Krásné.

Vysoký drdol s twisty pro 50+ podle Daniely Peštové

Topmodelka Daniela Peštová (53) na zahájení festivalu rozhodně zazářila. Vše bylo dokonale sladěné. Musím ale přiznat, že když jsem viděl její účes z jiných úhlů než zepředu, byl jsem trochu překvapen. Twisty bych já osobně k tomuto looku nevolil. Trochu mi pak účes připomínal „markeťáky“ z devadesátek (pozn. účesy moderátorky Markéty Mayerové, které vyšly i jako kniha). Daniele to na kráse neubralo. Je nádherná a noblesní, tak i tento look unese.

Wet look Veroniky Kašákové nikdy nevyjde z módy

Veronika Sovadina Kašáková (34) je moje srdeční záležitost, přiznávám. Známe se osobně a s jejími vlasy jsem už mnohokrát pracoval. Veronika za posledních deset let ušla velký kus cesty ve všech směrech. Její vkus je vytříbený a povedený a na Möet party dorazila jako opravdová hvězda – wet look v kombinaci s vlnami mi přijde skvělý. Líbí se mi i jeho provedení, všeho je tak akorát. Na tomto večírku působila Veronika jako hollywoodská star.

Do vln upravené šediny Pavlíny Pořízkové

Pavlína Pořízková (59) ve svých letech dokazuje hned tři věci – naprosto s přehledem si stále zaslouží titul topmodelka, ukazuje ženám, jak by se mělo stárnout s grácií a noblesou a také to, že v každém věku můžete být trendy. Moc mě na Pavlíně baví její přirozená barva vlasů – prosvětlení pěkně koresponduje s jejím přírodním odstínem a působí to velmi hezky. Krásné a moderní vlny a trocha lásky z ní udělaly největší hvězdu této party. Shrnuto – moje srdce plesá.
Kdo je Honza Kořínek?

Během deseti let se Honzovi podařilo vybudovat oázu klidu v centru rušných Královských Vinohrad v Praze. Jeho Hair studio Honza Kořínek patří mezi oblíbená místa nejen úspěšných žen, podnikatelek, lékařek, novinářek, hereček nebo moderátorek, ale i všech dalších žen. A hrstky mužů. Honza je poctivec se srdcem na pravém místě a pro své klientky by se rozdal. Preciznost a profesionalita je samozřejmostí. Úcta a pokora dotváří celkový dojem z jeho práce a přístupu k ní. Jako český vítěz prestižní kadeřnické soutěže L´Oréal Styl and Colour Trophy byl Česko reprezentovat v Paříži. Stál i ze velmi úspěšným pořadem o proměnách a společně se svým týmem našel „nové já“ pro stovky žen u nás.Své vlasové kolekce už několikrát fotil a tvořil v zahraničí – Londýn, Paříž, Kodaň… Svůj um ale předvedl třeba i v Japonsku, Indii nebo Rusku. Několik let byl ambasadorem značky Kérastáse Paris pro Českou republiku. Jako umělec si čas od času létá v oblacích a až jednou hodí nůžky do šuplíku bude se věnovat bytovému designu anebo bude ve Španělsku pracovat v samoobsluze.
V galerii najdete kromě zmíněných dam i další hvězdy s krásnými účesy z festivalového ročníku 2023.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články