Největší módní halucinace z festivalového koberce ve Varech: Modrá kontroverze Jitky Čvančarové a podvazky Holubové

Největší módní halucinace z festivalového koberce: Modrá kontroverze Jitky Čvančarové a podvazky Evy Holubové
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Španělský režisér Eduardo Casanova si v roce 2022 přebíral křišťálovou sošku v růžové volánové halence.Modelka Nikol Švantnerová přišla v roce 2018 na nejluxusnější karlovarský večírek téměř nahá, oděná jen v průsvitné síťovině.Modelka Nikol Švantnerová v roce 2018 - pod šaty oblékla alespoň tělové kalhotky. Herečka Eva Holubová to v roce 2016 rozjela na večírku luxusního šampaňského. + 18 fotek+ 19 fotek

Vybrali jsme pro vás ty nejbláznivější a také nejvíce diskutované modely z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech v průběhu několika minulých let. Herečka Jitka Čvančarová (46) způsobila svými modrými šaty od Borise Krále velký rozruch a lidé se nemohli shodnout, zda jí to sluší nebo ne. Herečka Eva Holubová (65) se na večírku šampaňského rozverně pochlubila krajkovými punčochami. Zaujal nás také španělský režisér Eduardo Casanova (33), který vynesl tylovou halenku s volány v barvě cukrové vaty.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 24. 06. 2024 05:00

Nebyla to jen spisovatelka Radka Třeštíková (43), kdo na karlovarském filmovém festivalu vzbudil rozruch svým stylem oblékání. Pravidelně plnila rubriku módní policie také dvojice Emma Smetana (36) a Jordan Haj (35). Modelka Nikol Švantnerová (31) přišla v roce 2018 prakticky nahá pod průhlednou třpytivou síťovinou a zraky upoutala v roce 2022 také těhotná modelka Kristýna Schicková (29), která se odhaleným bříškem pochlubila v mentolově zelených šatech. Zavzpomínat můžete společně s námi v naší unikátní fotogalerii.

Jitka Čvančarová v modrých šatech od Borise Krále

Herečka Jitka Čvančarová (46) vzbudila velkou vlnu emocí díky své róbě na červeném koberci v roce 2021. Královsky modré saténové šaty od slovenského návrháře Borise Krále si mnozí zamilovali, mnozí je zase přirovnávali k plachtě nebo ke stanu. Lidem se nepozdával ani zdánlivě neupravený účes, který si herečka nechala udělat pro tak slavnostní příležitost.

Hejty si Čvančarová nebrala osobně a tolik diskutovaným šatům dala druhou šanci později v Praze na předávání cen Český lev. Zda modré nabírané šaty skutečně patří spíše do módního pekla nebo do povedených outfitů, to necháme na zvážení čtenářům. Jisté je, že Jitka Čvančarová v šatech zaujala úplně všechny - a konečně, o to šlo především.

Eva Holubová ukázala sexy punčochy

Herečka Eva Holubová (65) si v roce 2016 na karlovarském filmovém festivalu doslova vyhodila z kopýtka, když v doprovodu své dcery dorazila na nejsledovanější karlovarský večírek luxusního šampaňského. Herečka nejprve pózovala v černých šatech s bílými perličkami, přičemž závěs perel nechyběl ani na jejím krku. O pár minut později se rozvášněná herečka nechala unést dekadentní atmosférou a přítomnému zástupu fotografů laškovně ukázala své černé podvazkové punčochy s krajkou. Eva Holubová ten večer zastínila i Andreu Verešovou či Simonu Krainovou!

Španělský režisér v záplavě růžových volánů

Španělský režisér Eduardo Casanova (33) v roce 2022 ozvláštnil slavnostní zakončení festivalu, když si z rukou prezidenta Jiřího Bartošky přebíral křišťálovou sošku za nejlepší film své sekce. Pozornost přítomných hostů si naprosto získal díky své tylové volánové halence v pastelově růžové barvě, se kterou sladil také růžovou barvu vlasů v odstínu cukrové vaty. Eduardo je podobnými výstředními modely známý a je to právě růžová, kterou si natolik oblíbil, že ji nosí v různých oděvních variantách.

Na nejbláznivější modely, které na filmový festival do Karlových Varů celebrity vynesly, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články