Nejmilovanější kousky z šatníku Jitky Asterové: Kabelka z plechovek, záplava flitrů i boty jménem Jiří Korn

Jitka Asterová pozvala magazín Lifee.cz na návštěvu domů a redaktorce Šárce ukázala své poklady.Jitka nás pozvala i do své šatny, která je prý nejdůležitější místností v jejím bytě.V šatníku nesmí samozřejmě chybět ani "malé černé", i když má Jitka právě teď raději barvičky.V poslední době si Jitka Asterová libuje v pestrých a flitrovaných kouscích.+ 18 fotek+ 19 fotek

Mít svoji vlastní šatnu, místnost, kterou si zaplníme šaty, kalhotami, halenkami i botami je snem mnohé z nás. Ne každé se ale poštěstí ji mít, ale pokud ji třeba plánujete, můžete se inspirovat šatnou herečky Jitky Asterové, kterou ukázala magazínu Lifee.cz.

Šárka Schmidtová
Šárka Schmidtová 21. 05. 2024 06:00

Když Jitka otevřela zasouvací dveře do své šatny, prohlásila: „Splnila jsem si svůj sen, cítím se teď trochu jako Carrie Bradshawová ze Sexu ve městě,“ a dodává, že o šatně snila tak dlouho, až si ji dopřála. „Šatna je důležitou součástí mého bytu!“ zdůrazňuje a sahá po prvním ramínku.

Jitka se musí pořád třpytit, na černou se rozhodla zapomenout

Tvoje šatna je plná věcí, jak se dostáváš ráno k tomu, co si chceš právě obléknout?
To je jednoduché. Tady na štendru mám pořád při ruce svoje v současnosti nejmilejší kousky.

Nejsou nějak moc divoké?
Kdepak. Já se musím třpytit. Pořád. Nevyhledávám žádné smutné barvy, na ty mě neužije.

Nepovídej! Kam takové třpytivé oblečky nosíš?
Kamkoli. Klidně v nich jdu třeba nakupovat. Vzít si je do divadla, to není žádný nápad, to umí každý. Tohle jsou pro mě normální denní kousky, třeba zlatou košili si klidně vezmu k džínům. Proč bych se měla halit do černé? I když černých věcí mám taky spoustu – ale nejsou právě teď u mě v kurzu.

Takové extravagantní boty jen tak někdo nemá!

Máš něco, co schováváš celý život? Co považuješ za takový artefakt?
Tak to nemám. Zbavila jsme se všeho typu: Až někdy nebo co kdyby, na ničem nelpím. Ale mám věci rozdělené na letní verze, zimní verze – a teď se právě koukáme na takovou jarně-letní verzi mého oblečení. Neschovávám letité džíny jako zkušební ani nevlastním žádný, jak ty říkáš, artefakt.

Najde se u tebe nějaký kousek, který máš dvacet let a pořád je pro tebe aktuální?
Ano, ale šaty to nejsou. Je to kabelka, kterou mám pětadvacet let a je vyrobená z víček od limonád. Když jsem s ní kdysi byla v Paříži, tak se prodavačkám v luxusních obchodech moc líbila. Ale já ji nedám nikomu. Považuju ji za svůj opravdu nejvzácnější kousek.

Všimla jsem si, že dneska všichni nosí kecky, a ke všemu, ty taky?
Samozřejmě! Lodičky k džínům to už je minulost, ale tak jako tak na ně u mě zapomeň. Mám zničené nohy z krasobruslení a jsem ráda, když jim můžu dopřát pohodu. Tenisky jsou pro mě základ. Sleduji, jaké se právě nosí a které se hodí pro ženy středního věku jako jsme my. A když už si pořizuju něco jiného než právě kecky, tak pak si dopřeju nějaké opravdu extravagantní botičky.

Ve videoreportáži z návštěvy v šatně Jitky Asterové se ještě dozvíte:

  • kde má Jitka ještě uložené oblečení
  • ke komu odkládá věci, které nenosí
  • co z šatníku Jitky se nejvíc líbí mužům
  • co se dneska nosí
  • jak je to s jejím hubeným a tlustým obdobím
  • jak nazývá svoje extravagantní boty

Související články

Další články