Padesátnice Victoria Beckham: Vnoučata jí nebudou říkat babičko

Victoria Beckham
Zdroj: Profimedia
Victoria Beckham začínala svou kariéru se Spice Girls, které letos slaví 30. výročí. Ač skupina chystá koncert, Victoria už nejspíš součástí nebude, před lety už pověsila hudební kariéru na hřebíček. Od roku 1999 je vdaná za fotbalistu Davida Beckhama. Společně vybudovali impérium a hlavně početnou rodinu. David a Victoria Beckhamovi mají čtyři děti, jejich nejstarší syn už se oženil a tak je návrhářka už pár let i tchyní. Na roli babičky se zatím necítí. Beckhamovi si zakládají na rodinných hodnotách a zároveň se starají i o svůj láskyplný vztah. Pravidelně si ordinují společné večery jak doma, tak i na rande ve městě. + 9 fotek+ 10 fotek

V čem tkví úspěch Victorie Beckham, která 17. dubna slaví 50. narozeniny? Byla členkou nejpopulárnější holčičí skupiny na světě, vzala si dokonale vypadajícího fotbalistu, porodila mu čtyři děti a stala se i úspěšnou módní návrhářkou. Je připravena i na další životní role?

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 17. 04. 2024 05:00

Victoria Beckham (50) je módní ikonou už 30 let od vzniku Spice Girls, kdy si pro svůj elegantní styling vysloužila přezdívku Posh. "Nikdy jsem nepracovala se stylistkou, všechno, co jsem kdy vynesla, jsem čistě jen já," prozradila nedávno Victoria v rozhovoru pro Vogue.

Doporučené video: Styl Victorie Beckham rozebírá módní stylistka ve 3 minutách stylu

Jak v životě uspět podle Victorie Beckham

Victoria sice nebyla z dělnické rodiny, jak se snažila v dokumentu Beckham vnutit divákům, až ji musel opravit její manžel a připomenout jí, že jí otec vozil do školy v Rolls-Royce, ale mezi oblíbené holky nikdy nepatřila. Přijměte se, jací jste, to je něco, co říkám od útlého věku ve Spice Girls. Je naprosto v pořádku být jiná a když vám lidé říkají NE, řekněte jim tuplem ANO. Musíte jít kupředu, věřit si a žádné sny pro vás nebudou až moc velké. Nikdy jsem nebyla oblíbenou holkou ve škole, mnoho věcí pro mě nebylo jednoduchých a pořád mě někdo odmítal a říkal ne. Když zvládnu uspět já, zvládne to každý, ale je to o tvrdé práci. Stále mám své nadšení a miluji to, co dělám,“ motivuje v rozhovoru pro Vogue Victoria.

Sen o spolupráci s Cate Blanchett

Victoria má stále ještě nesplněné sny a i když už oblékla do svých modelů desítky hvězd včetně Evy Longorie, Meghan Markle, Gillian Anderson, Kim Kardashian, Lady Gagu i Olivii Coleman, pořád se nedostala k hvězdné herečce, která ráda své modely upcykluje. "Styl oblékání je cesta a já nikdy nepracovala se stylisty, což je vidět na některých modelech, které jsem v minulosti oblékla. Chci aby se ženy v mých modelech cítily sebevědomě, sexy tím inteligentním způsobem a hlavně byly tou nejlepší verzí sama sebe. Moc bych si přála obléknout Cate Blanchett, to je opravdu můj sen," uvedla Beckham ve videorozhovoru.

Rodina vždy na prvním místě

Jestli se něčím Beckhamovi vyznačují, tak je to soudržnost jejich rodiny. Victoria porodila tři syny a jednu dceru, která už jako jediná zůstává v jejich rodinném sídle. "Harper Seven (12) nám založila společný rodinný chat, kde pravidelně komunikujeme. Jeden z nás je vždy doma a necestuje, aby bylo postaráno o Harper. Brooklyn (25) žije s Nicolou v Los Angeles, Cruz (19) hodně cestuje a Romeo (21) už aktuálně také bydlí ve svém."

Na dotaz redakorky o tom, co je pro fungování rodiny nejdůležitější, Victoria odpověděla, že je to celé o komunikaci a se svými dětmi komunikuje na denní bázi. "Jsem kdykoliv připravena poradit a být tu pro ně, to si myslím, že je nejdůležitější," uvedla.

Jak se těší na roli babičky

Když redaktorka Vogue vyslovila slovo babička, Victoria se ihned začala ošívat, že jí je horko. "Tak to snad ještě není na pořadu dne, nebo víte něco, co já nevím? Samozřejmě budu ráda, když se mi poštěstí mít vnoučata, ale zatím na to nedokážu ani pomyslet. Když jsem se naposledy viděla s Annou (Anna Wintour je šéfredaktorkou americké Vogue, pozn. red.) tak jsem se jí ptala, jak jí říkají vnučky. Odpověděla mi: 'Anna'. Přijde mi to tak elegantní a myslím, že se vydám touto cestou, ale zatím snad ne!"

Victoria Beckham bude slavit 50 s nejbližšími

Milník, kterým jednoznačně padesátiny jsou pro ženy i muže, Victoria oslaví s rodinou. "Nejsem typ na velké oslavy, takže je ráda oslavím s rodinou a nejbližšími. Stárnutí je cesta a když je člověk zdravý, plný elánu a stále motivovaný a ambiciózní, přijde mi to skvělé," říká závěrem Victoria.

Na pár snímků z jejího bohatého života se můžete podívat do naší galerie, včetně malého nahlédnutí do jejího butiku, který má v Londýně.

Zdroj informací:
YouTube Vogue US
Netflix - Beckham

Související články

Další články