Pohlední sourozenci slavných: Penélope Cruz má identickou sestru, fešný bratr Florence Pugh září na hudební platformě

10 sexy sourozenců slavných: Penélope Cruz má identickou sestru, fešný bratr Florence Pugh září na hudební platformě
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Dvojčata? Kdepak! To jen španělská herečka a tanečnice Mónica Cruz disponuje stejně bujnou hřívou a rysy v obličeji jako její slavnější sestra Penélope.Sexy brácha hvězdy Oppenheimera Florence Pugh Toby Sebastian je také herec. Předvedl se například ve Hře o trůny. Ač ho sestra kariérně válcuje, Toby na ni nežárlí. Naopak jí vyjadřuje obdiv.Victoria Beckham má krásnou (a téměř identickou) sestru Louise Adams, kterou ale ukazuje jen zřídka.Kate Hudson má staršího bráchu k sežrání, jmenuje se Oliver Hudson a je také hercem. Mají spolu i díky tomu skvělý vztah!+ 6 fotek+ 7 fotek

Slavní mají nejen krásné potomky, kteří jakoby jim z oka vypadli, ale často i sourozence. V tomto směru obzvláště vyniká brazilská modelka Gisele Bündchen (43), jíž osud nadělil hned pět pohledných sester. Atraktivními sourozenci se ale chlubí i například španělská diva Penélope Cruz (49) nebo hvězda Oppenheimera Florence Pugh (28). Vybrali jsme pro vás 10 bratrů a sester zahraničních celebrit, kteří mají nezvyklé kouzlo.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 21. 04. 2024 08:30

Když bůh naděloval krásu, na rodině Bündchenových rozhodně nešetřil. Šest sester, z nichž jedna se stala nejlépe placenou modelkou světa, se v davu rozhodně neztratí. A mají mezi sebou i nezvykle silné pouto.

Gisele Bündchen tvoří se sestrami sehraný tým

Když se Gisele Bündchen vyšvihla mezi smetánku a začala vydělávat miliony, velká část jejího mění zůstala v rodině. Dvojvaječné dvojče Patrícia jí totiž dělala manažerku, Gabriela právničku, Raquel účetní a Rafaela se starala o vzhled jejích webových stránek. Stranou tak zůstala jen Graziela, která se živí jako soudkyně. "Rodina je to nejcennější, co mám. Sestry považuji za své nejlepší kamarádky, i když spolu občas máme nějaké spory," svěřila se supermodelka magazínu People.

Victoria Beckham má téměř identickou sestru Louise

Báječnou a pohlednou sestrou by se mohla chlubit také Victoria Beckham, ale moc často to nedělá. Možná z úcty k sestřinu soukromí. Čtyřnásobná máma Louise Adams (41) každopádně vypadá, jako by slavné sestře z oka vypadla, byť nemá tak extrémně štíhlou figuru. V obličeji jsou si ale obě dámy neuvěřitelně podobné.

A vztahy také mají vynikající. Louise nechyběla na svatbě synovce Brooklyna (25) s Nicolou Peltz (29) a nezapomněla ani popřát slavné sestře ke středečním padesátinám. "Krásné narozeniny. Doufám, že je parádně oslavíš," napsala Louise na Instagram, kde také sdílela archivní fotku se sestrou a rodiči.

Bratr Florence Pugh září na hudební platformě

Herečce Florence Pugh nedělá radost jen kariéra, kterou vystřelil ke hvězdám loňský kasovní trhák Oppenheimer, ale i starší bratr Toby Sebastian (32). Ten začal s herectvím už v 16 letech a blýskl se například v seriálu Hra o trůny.

Proniknout se mu ale podařilo i na hudební scénu, jeho písně mají na hudební platformě Spotify už několik milionů přehrání. "Celé ty roky jsem ho sledovala, takže když jsem sama pronikla do showbyznysu, byla jsem připravená na tu tvrdou realitu, která mě čekala," ozřejmila Florence pro magazín People.

Na tyto a další sexy sourozence slavných (například krásnou a trochu méně slavnou sestru herečky Penélope Cruz Móniku nebo charismatického bratra Kate Hudson) se můžete podívat v naší fotogalerii.

Zdroje informací:
People.com
Bustle.com
Dailymail.co.uk

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články