5 způsobů, jak jít naproti osudové lásce

láska, vztah
Zdroj: Pixabay.com

Pořád se vám nedaří najít toho pravého pana Božského? Nezoufejte, určitě se vám poštěstí. Někdy je ale dobré jít lásce naproti. Máme pro vás zaručených 5 způsobů, jak na to.

Jana Jánská
Jana Jánská 25. 04. 2018 12:10

1. Večírek sem, večírek tam

Choďte na večírky svých přátel a známých. Je jedno, zda je znáte od dětství, nebo jen letmo. Seznámit se díky nim můžete tak jako tak. Stačí vzít do ruky šampaňské a motat se kolem. Však on někdo přijde a zeptá se, co vy tady tak sama...

2. Nechte se zaměstnat ve službách

Pokud jste od rána do večera zavřená v laboratoři, přiznejte si, že moc lidí tam nepotkáte. I proto se nechte raději zaměstnat ve službách. Alespoň na chvíli. Potkat toho pravého můžete, třeba když mu budete dělat espresso.

3. Vsaďte na seznamky

Starý dobrý způsob organizovaného seznámení sice mnohdy zklame, jelikož na rande dorazí úplně jiný člověk, než kterého jste znala z fotografie, ale občas to vyjde. Využít můžete i aplikaci Tinder.

4. Společné dobrodružství

Víte, co se říká. Kamarád taky rád. Není od věci si s bandou kamarádů zajet na výlet a pořádně se provětrat. Takový výstup do hor vás může dát dohromady s nejlepším kamarádem, o kterém jste ani nevěděla, že vás má rád.

5. Rande naslepo

Využít možností seznámení přes aplikaci Tinder nebo přes normální seznamku je určitě fajn, ale důvěru máte ve své přátele jistě větší. Nechte tedy svůj osud v jejich rukou a nechte je sjednat vám rande naslepo. Sami víte, že vás znají nejlépe.

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Související články

Další články