7 vět, které dokonale prozradí každého nevěrníka

Máte podezření, že vám váš partner lže? Odhalte ho!
Zdroj: Pixabay.com
Sex pro něj dříve býval vším a najednou je neustále unavený?Tvrdí vám, že má teď víc práce?Ten make-up je od klientky. Chabá výmluva.To byl jen omyl. Několikrát denně?+ 1 fotka+ 2 fotky

Nevěra mezi partnery je fenoménem dnešní doby. Za život se s ní setká každý z nás, tak je na čase začít s tím něco dělat! Pokud máte na svého partnera podezření, ale nemáte žádný jasný důkaz, tak těchto 7 vět ho dokonale prozradí.

Eva Jeřábková
Eva Jeřábková 07. 07. 2018 10:22

1. Mám hodně práce

Jakou jednodušší výmluvu vymyslet než že má teď hodně práce. Opravdu věříte tomu, že musí najednou vstávat v brzkých ranních hodinách a večery trávit v práci? Přitom jeho kolegové chodí do práce pořád stejně. Buď je váš muž opravdový pracant roku, nebo vám lže.

 

2. Na sex teď nemám náladu

Sex pro něj dříve býval vším, miloval ho a nevadilo mu milovat se s vámi kdykoliv a kdekoliv. Najednou je neustále unavený, bolí ho hlava, je bez nálady a druhý den přeci brzy vstává do práce. Opravdu věříte tomu, že váš chlap najednou sex nepotřebuje a vydrží bez něj i několik týdnů?

 

3. Ten make-up je od klientky

Máte v ruce jasný důkaz a chcete od partnera vysvětlení. Ten bude dělat překvapeného a pokusí se vymlouvat na náhodu. Nejspíše se o něj otřela kolegyně nebo klientka v práci. Ale kolikrát vy jste se se čirou náhodou o někoho otřela a zůstala po vás taková skvrna?

 

4. Tohle teď nehodlám řešit

Chcete od něj jasnou odpověď na jemu nepříjemnou otázku, ale on se všelijak vyhýbá odpovědi, jen aby nemusel nic řešit. Je to pochopitelné, kdo by se taky chtěl vybavovat o vlastním selhání? Tahle věta vypadne z úst každému nevěrníkovi.

 

 

5. To byl jen omyl

Jeho telefon neustále zvoní, ale nechce ho před vámi zvedat? Když už mu neznámé číslo volá poněkolikáté, zvedne to a tvrdí vám pak, že to byl omyl. Omyl to skutečně byl, ale jeho a ten mu teď volá několikrát týdně.

 

6. Musíš mi věřit

Když na něj vytáhnete jasný důkaz o jeho nevěře, přistižený partner vám začne hrát na city. Bude vás přesvědčovat, že mu musíte věřit, protože to je všechno jen hloupá náhoda a on je ve všem nevinně. Myslete v tuhle chvíli racionálně a nenechte se zviklat city.

 

7. Prsaté blondýny se mi nelíbí

Muži přemýšlí jednoduše a vždy se sami nevědomky prozradí. Domnívají se, že pokud vám budou stále dokola opakovat, jak se jim ta blonďatá a prsatá kolegyně vůbec nelíbí, že tomu uvěříme a oni budou v bezpečí. Ale zpozorněte, pokud budou sami od sebe zmiňovat jednu konkrétní ženu a přesvědčovat vás o tom, že se jim nelíbí.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články