Jak poznat, že vás váš bývalý partner má stále rád?

6. dubna 2018 Veronika Hándlová
zdroj: pixabay
zdroj: pixabay

Máta za sebou rozchod, ale svého partnera ne a ne přestat milovat? Chcete to dát znovu dohromady, ale nevíte, jestli o to váš ex stále ještě stojí a jestli vás má rád?

Sice se říká, že se nemá dvakrát vstupovat do stejné řeky, ale občas samotný rozchod vztahu prospěje. Ne všechny rozchody tedy musí končit tím, že už se dva nikdy nedají dohromady.

Jak na svém bývalém partnerovi poznat, že to s rozchodem nemyslel až tak vážně a že se chce vrátit?

Snaží se být neustále ve vaší přítomnosti

Jestli na sebe máte podivné štěstí a neustále na sebe v jednom kuse narážíte a potkáváte se, bude to první náznak toho, že si bude chtít znovu promluvit. Jen vůbec neví, jak začít. V takovýchto případech se partneři navzájem sami sobě do cesty pletou schválně. Zkuste si znovu promluvit.

Snaží se zůstat v kontaktu

Lajkuje vám fotky na vašem Facebooku, neustále vám komentuje statusy, mluví o vás před kamarády apod? Je potřeba zbystřit. Jak je vidno, stále na vás nezapomněl a jeho láska je stále živá.

Všímejte si jeho reakcí, když vás spatří

Jestli je to reakce usměvavá a veselá, stále k vám něco cítí.

Stýká se stále s vaší rodinou?

Jasný signál toho, že nic není ztraceno a že se s vámi stále snaží udržet kontakt. A přes koho jiného to dělat, než přes vaši rodinu?

Váš ex vám nevrací vaše věci

Máte u svého expartnera svoje věci, které vám nechce vrátit? Třeba stále doufá, že se k němu vrátíte. Důrazně o své věci požádejte, nebo se ke svému ex znovu nastěhujte a dejte váš vztah opět dohromady.

Neděle 24. 3

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha

Stále více lidí obohacuje svůj jídelníček rostlinnou stravou. Do popředí se znovu dostávají suroviny, které byly v našem prostředí využívány po ...

Více

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha