Míša Dolinová tvrdí: Prožít s dětmi pubertu a pak šup s nimi do světa

Míša byla připravena na každé počasí.
Zdroj: Women for Women
Na Dni rodiny vystoupila i herečka Ivana Jirešová.Na Dni rodiny vystoupily skvělé kapely.Každý se mohl vyfotit se svým favoritem.O skvělá hudební vystoupení nebyla nouze.+ 10 fotek+ 11 fotek

Už 4. ročník oslav Mezinárodního dne rodiny pořádala organizace Women for Women v pražské Grébovce. V tento významný den patřila sobota nejen rodinám a také ostatním návštěvníkům, kteří chtěli podpořit myšlenku fungující rodiny jako pevného zázemí nejen pro děti, tátu, mámu, ale i pro jejich prarodiče.

Petra Járková
Petra Járková 21. května 2019

Bohatým programem provázel zpěvák Josef Vágner, který s charitativní organizací manželů Ivany a Pavla Tykačových Women for Women spolupracuje už pěknou řádku let. Pepa bude za pár dní slavit první výročí svatby a v září oslaví jeho dcerka Amelie první narozeniny. Takže rodinka se vším všudy.

„Já a moji kamarádi to všichni táhneme jako rodiny a doufám, že to tak vydrží napořád,“ usmíval se sympatický zpěvák a jeho manželka dodala: „Malé už bude osm měsíců, je hodná a usměvavá. A tátu miluje. Zatím si s ním nezpívá, ale poslouchá ho. Byla se podívat na muzikál Kocour v botách, kde táta hraje, dvě minuty koukala a pak to celé spokojeně prospala. Ale jinak je jeho nejvěrnější fanynka.“

Společnost Women for Women připravila v parku Grébovka hodně lákadel pro děti i dospělé. Děti mohly vyzkoušet svou šikovnost při stavění lega, pokusech ve vědeckém kroužku, při různých sportovních aktivitách či například při jízdě na koních a oslících.

Na hlavní pódium organizátoři pozvali hudební skupinu Eddie Stoilow, Pavla Calltu, Annu Julii Slováčkovou, Ivanu Jirešovou a další hudební a herecké osobnosti. Mezi nimi byl i idol dívčích srdcí zpěvák Vojta Drahokoupil.

„I když jsem z rozvedené rodiny, pořád pro mne její členové znamenají nejvíc. Vím, jak se mi stýskalo, když jsem v 17 letech odešel do Prahy, a přestože jsem si už dávno zvykl na samostatný život, čas strávený s rodinou je pro mne velký svátek. Je mým velkým přáním mít jednou ženu a zdravé děti. Klidně bych je chtěl už nyní, ale na to potřebujete být dva a já přítelkyni nemám. Ale až ji jednou najdu a budeme si rozumět, nebudu váhat,“ plánoval Vojta.

Petr Čech utrpěl vážný úraz hlavy, proto nosí helmu.
Mohlo by Vás zajímat:

Brankářská legenda Petr Čech slaví 37. narozeniny: Čím je tento fotbalista tak výjimečný?

Co ale řeknou fanynky, až se z jejich blonďatého idolu stane ženáč a otec od dětí? „Myslím, že až to nastane, budou moje fanynky a fanouškové natolik dospělí, že pochopí, že chci mít svůj život, rodinu, děti, a že mi budou nadále fandit.

Herečka Michaela Dolinová už má obě dcery dávno dospělé, přesto se stále rády vidí a mají si o čem povídat.

„Já jsem ve 13 letech odešla z Frýdku-Místku do Prahy na internát. Myslím si, že to bylo hodně brzo. Rodiče by měli s dětmi prožít pubertu, protože tam se tříbí názory, děti se hledají a právě tady potřebují zázemí. Ale pak šup s nimi do světa. Moje dcera Julie se teď skoro po roce vrátila z Austrálie a i po těch všech smutcích a propadech to byla pro ni úžasná škola života,“ uvedla Michaela Dolinová a přiznala, že svým dospělým dcerám občas poradí.

„I když jsou holky dospělé, nechci, aby opakovaly chyby, které jsem dělala já. Už je nevychovávám, ale spíš jim poradím třeba ohledně etikety nebo mezilidských vztahů. Je mi jasné, že až holky budou mít svoje rodiny, nebudeme se vídat tak často. Ale když mám vedle sebe hodného mužského a také dost práce, dobře se to snáší. Zvlášť když vím, že stále máme k sobě hodně blízko.“

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články