Fit a krásnátestovánísoutěže

Neočekávaně rodičem už na střední škole? Nová reality show bude šokovat!

+ 8 fotek+ 9 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jak to vypadá, když se střední školou povinní mají nečekaně stát rodiči. Naprosto překvapeny jsou i matky budoucích matek, přestože i ony rodily pouze před -nácti lety. Nová reality show Neočekávané ukazuje na příkladu tří rodin a tří dívek ve věku 15 až 16 let kladné a stinné stránky neplánovaného těhotenství teenagerek. A že těch pozitiv není mnoho.

Barbara Lorenzová 26. února 2018

Nikdo z účinkujících na tuto situaci samozřejmě není zralý, natož připravený, což brzy odhalí i divák bez doktorátu z psychologie. Pokud totiž nastávající matka může prohlásit, že její miminko je velké asi jako cuketa, a přitom nemít ponětí, co cuketa je, nebo když si s sebou do porodnice sbalí jen nabíječku na telefon a skittles, případně se chystá utratit přes tři tisíce za šaty na maturitní ples, i když její kluk ještě nikdy nevydělal ani korunu, tak bude asi na rodičovskou zodpovědnost trochu brzy.

Z absence selského rozumu se zahřívá obrazovka a zvyšuje tep spolu s pravděpodobností, že po televizi hodíte ovladač. Ale to je přece to, co na reality show všichni milujeme – ten vhled do životů druhých, kdy se dostáváme až na dřeň pocitů i lidské podstaty. Ten pocit, že máme trochu navrch a že se má možná někdo přecejen ještě trochu hůř než my.

Nenechte sebou manipulovat. Váš názor má váhu!
Mohlo by Vás zajímat:

Nenechte sebou manipulovat. Váš názor má váhu!

A tak můžeme pozorně a s vědoucím úsměvem provázet očekávající mladé rodiče jednotlivými etapami těhotenství, sledovat jejich společenské útrapy, vztahové turbulence i průvodní zdravotní rizika příliš mladých maminek. Napětí roste přímo úměrně mezi matkami a jejich dcerami i mezi rodinami navzájem, neboť každý má nějaký názor na to, co je pro mladé rodiče a jejich potomky nejlepší.

Jak by měli nejlépe vyřešit bydlení, jak dítě vychovávat, o co všechno se starat, kdy a jakým způsobem. Pokud máte děti, možná je chvíli nikam nebudete chtít pustit nebo se pokusíte si s nimi po zhlédnutí „vážně promluvit“. Pokud jste sami ve věku hlavních hrdinů seriálu ze skutečného světa, možná se na chvíli zamyslíte. Anebo taky ne.

Jak se nezletilé rodičky na novou životní roli adaptují či do jaké míry je bude muset podpořit jejich rodina i okolí, mohou diváci sledovat v nové reality show Neočekávané od 3.března 2018 od 21:55 na obrazovkách TLC.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu