Padají vám ve snu zuby? Vaše podvědomí se vás značí před něčím varovat

28. července 2018
Pixabay.com
Pixabay.com

Pronásledují vás noční můry, ve kterých přicházíte o svůj chrup? Měli byste se mít na pozoru. Vaše podvědomí se vám snaží něco říct a možných variant je hned několik.

Nejpravděpodobnější příčinou těchto snů je podle odborníků skutečnost, že o sebe nedostatečně pečujeme – a uvnitř sebe si to dobře uvědomujeme. Jinak řečeno, naše mysl nám tímto způsobem dává najevo, že je nejvyšší čas se vzpamatovat a začít se sebou něco dělat.

Další teoretický důvod představují obavy ze stárnutí, které jsou velmi často doprovázeny úzkostí ze samoty. Vždyť kdo by chtěl trávit podzim svého života v úplném zapomnění?

Pokud se však v okolí nevyskytuje nikdo, kdo by byl ochoten se o nás starat, na psychiku to má velmi negativní vliv. Nahlas to sice klidně můžeme popírat a tvrdit, že jsme coby singles naprosto spokojeni, ale podvědomí oklamat nelze.

Sny o padání zubů tak svědčí o lecčems. Nechcete-li se už dožít jediné noci bez zubů, budete se muset vydat na průzkum vašeho nitra. A to, co najdete, se následně pokusit změnit.