Svatý Valentýn je za dveřmi. Známe 5 způsobů, jak vašeho partnera přivedete v posteli k šílenství

12. února 2018

Už za chvíli tu máme svátek všech zamilovaných. Je na čase, abyste začala přemýšlet, jak vaši drahou polovičku překvapíte. Je jasné, že valentýnská noc musí být žhavá. Uvidíte, že s našimi 5 způsoby se v ložnici proměníte v takovou čertici, že se z toho do smrti nevzpamatuje.

Nedílnou součástí nočního dovádění je sexy obleček. Pokud erotickému prádélku normálně neholdujete, na Valentýna byste měla změnit postoj. Alespoň bude partner o to více překvapený.

Nezapomeňte si den předtím na banánu pořádně natrénovat orální sex. Není nic ostudného přiznat si, že v tom nejste přebornice a pustit si pár filmů pro dospělé.

A když už jsme u filmů pro dospělé, neuškodí ho při svátečním rošťačení pustit přímo při tom. Výraz vašeho partnera se v mžiku změní, zvláště když to obvykle nemáte ve zvyku. Jen ho potěšte. Vždyť si to zaslouží.

Jste s partnerem už dlouhá léta? Přizvěte k milování kamarádku. Zklamat ho tím rozhodně nemůžete, protože o mazlení dvou žen sní každý muž. Výběr druhé ženy ale dobře zvažte.

Ať už zvolíte kteroukoli z variant, není od věci přistavit k vaší posteli kameru nebo rovnou dvě. Sváteční památkou si pak můžete oživovat vztah každý rok.