Speciál: Hubněte s námiTestováníSoutěže

Hvězdné tipy na krásné vlasy a pleť podle Jennifer Aniston

Hvězdné tipy na krásné vlasy a pleť podle Jennifer Aniston
Zdroj: Showpix.cz
+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Populární americká herečka Jennifer Aniston je známá svými zdravými vlasy a perfektní pletí. I přesto, že v letošním roce překročila padesátku, na jejím vzhledu to poznat není. Co všechno dělá pro to, aby si udržela mladistvý vzhled?

Klára Trousilová 1. června 2020

Herečka velmi ráda představuje své beauty tipy. Preferuje jednoduchost a proto u ní nehledejte žádné složité procedury. Zásadními atributy jsou dostatečný spánek, pohyb a dostatek tekutin. Pokud jste nevyspalá a zapomínáte pít, projeví se to právě na pleti.

Péče o pleť

Úplným základem je správné odličování, čištění, tónování a hydratace. Nebojte se používat peeling. Co se týče ranních rituálů, ty jsou následující: čištění, sérum a krém na denní nošení. Neděle se nese ve znamení pleťových masek a masek na vlasy.

Ráno se probudíte a vidíte pupínek. Které z žen se toto nestalo? Jennifer Aniston radí nevymačkávat. Zkuste jinou variantu. Naneste na pupínek gel nebo čistící masku. Počkejte až sérum zaschne, smyjte ho a aplikujte znovu. Toto proveďte třikrát. Pupínek vám zmizí aniž byste měla rozdrážděnou pokožku.

5 kroků ke zdravější pokožce: Tipy pro krásné nehty, vlasy i pleť
Mohlo by Vás zajímat:

5 kroků ke zdravější pokožce: Tipy pro krásné nehty, vlasy i pleť

Ani Aniston se nevyhýbá různým kosmetickým procedurám. Mezi její oblíbené patří kyslíkové ošetření pleti a procedura s názvem Microcurrent terapie. Pod tímto názvem se skrývá proces, který má zabránit stárnutí pokožky a současně je vhodný pro její tónování. Metodu může provádět pouze proškolený odborník, který rozmísťuje po obličeji elektrikou nabité podložky. Ty pak stimulují obličejové svaly, jež se po této proceduře napnou a dosáhnou zjemnění pokožky.

Jestliže pravidelně cestujete, tak i pro vás má herečka tip. Zásadně totiž cestuje nenalíčená a všechny nezbytné kosmetické vychytávky má u sebe. Jedná se o vodu ve spreji, hydratační přípravek a v případě dlouhých letů pleťovou masku. Její kabelka vždy obsahuje lesk na rty a korektor.

Vlasy

Jennifer je považována za herečku s perfektními vlasy. Má své oblíbené produkty, které používá před fénováním. Ty obsahují ochranu proti slunci a chlóru. Aniston pravidelně navštěvuje kadeřnictví, kde si nechává vlasy tónovat. Doporučuje návštěvu jednou za čtyři týdny. Avšak stříhání moc neholduje. Vlasy zastřihne během roku pouze o pár centimetrů. A to proto, aby se zbavila poničených konečků.

Postava

I přes svůj pokročilejší věk se může Aniston pyšnit skvělou postavou. Její každodenní rituál péče o postavu začíná hned ráno. Jakmile vstane, vypije sklenici teplé vody s citronem. Vitamín C posílí imunitu a správně nastartuje denní metabolismus.

Nejlepší účesy pro ženy nad padesát let: Vhodný střih opticky zbaví vrásek, barva vyhladí pleť
Mohlo by Vás zajímat:

Nejlepší účesy pro ženy nad padesát let: Vhodný střih opticky zbaví vrásek, barva vyhladí pleť

Důležitý je pravidelný pohyb. Jennifer Aniston cvičí každý den. Cvičení pravidelně střídá. Mezi její oblíbené patří půl hodinky cardio denně, pak jóga, cvičení s činkami či meditace. Ač není zastánkyní drastických diet, jednu přeci jen drží. A sice tzv. alkaickou dietu. Principem tohoto životního stylu je vyrovnávání kyselých a zásaditých potravin. Herečka se taktéž vyhýbá cukru. Mezi její oblíbené snídaně patří shake nebo avokádo s vejci. Obědy většinou obsahují salát, kuřecí burger zabalený do salátu, ryby nebo těstoviny. Když dostane chuť na svačinu, dá si vařené vejce nebo jablko s mandlovým máslem či ořechy.

Nepodstatnou složkou zdravého těla je sebeláska. Jak herečka uvedla pro časopis Vogue: „Je to jen o milování sebe sama. A milování toho, co vám bylo dáno. Moc si toho vážím a starám se o to. Měli bychom dbát na to, co jíme a jak se staráme o kůži. Základem je dobrý spánek, stejně jako hydratace těla vodou.“

DALŠÍ TRIKY JENNIFER ANISTON NAJDETE ZDE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články