Tajemství nové kosmetické řady Agáty Hanychové: Objevili jsme v laboratoři její složení i na kolik vyjde výroba

Agáta Hanychová vyvinula vlastní kosmetickou řadu a pozvala magazín Lifee.cz přímo do laboratoře, abychom si její výrobky vyzkoušeli.Výrobky jsou určené pro všechny typy pleti a pečují o pleť a tělo.Agátin balzám na rty je vyroben z přírodních ingrediencí a exotických olejů.Sérum s perlami má rozjasňující a vypínající efekt, proto je vhodné k používání ráno i večer.+ 6 fotek+ 7 fotek

Agáta Hanychová (39) se chce stát českou Rihannou (36). Alespoň co se týká kosmetického průmyslu. Modelka a influencerka vyvinula vlastní kosmetickou řadu a pozvala magazín Lifee.cz přímo do laboratoře, abychom si její výrobky vyzkoušeli. "Dlouho jsem hledala jsem produkt, kterým se odlíčím za deset vteřin. Nakonec jsem si ho vyrobila," vysvětluje Agáta. Kolik stojí výroba takové odličovací pěny a jaká důležitá složka nesmí v její kosmetice chybět? 

Markéta Behinová
Markéta Behinová 13. 06. 2024 08:00

Influencerka a modelka Agáta Hanychová (39) představila magazínu Lifee.cz svoji novou kosmetickou řadu. Produkty pečující o pleť a tělo jsme si vyzkoušeli přímo v laboratoři, kde nám nejen Agáta, ale i majitelka kosmetické firmy prozradila, z čeho se vyrábějí.

"Všechny výrobky jsou přírodní. Nezkoušeli jsme je na zvířatech, ale na Agátě, takže já jsem se složením naprosto spokojená", uvedla Hanychová. Její plány jsou velkolepé. Ráda by vyvinula kosmetické impérium podobně jako zpěvačka Rihanna.

Agáta Hanychová si nechala vyrobit produkty na míru

Agáto, máš svoji novou kosmetiku AG Beauty. Je to tak, že ti kosmetické produkty nevyhovovaly, tak sis udělala svoje vlastní?
Přesně tak. Dlouho jsem hledala produkt, kterým se odlíčím za několik vteřin, protože víc času na to nemám. A tak jsem furt zkoušela a zkoušela a nic mě nezaujalo. Tak jsem si řekla, že si to zkusím nechat vyrobit. Půl roku jsme to tady vyvíjeli, až jsem našla pěnu, se kterou se opravdu odlíčím za 10 vteřin.

Co se týká složení, inspirovaly tě nějaké jiné produkty? Zasahovala si ty sama nějak do složení?
Ano, testovali a zkoušeli jsme různý složení. Všechny výrobky jsou přírodní. Nezkoušeli jsme je na zvířatech, ale na Agátě, takže já jsem se složením naprosto spokojená.

Produkty pomáhají s pigmenovými skvrnami

Jsou produkty univerzální, tedy pro všechny typy pleti?
Zatím ano. Každý produkt musí projít různými schvalováními, různými laboratořemi, takže zatím nejsme u krémů. Produkty jsou na péči o tělo a obličej a zatím jsou univerzální.

Takže do budoucna budou produkty pro různé typy pleti?
Určitě, plánuju to. Ale teď vyjíždíme s úplnou novinkou, která vlastně je pro jiný druh pleti. Je to produkt na pigmentové skvrny s vitamínem C. Myslím, že tím trpí hodně žen, i a já sama. Už jsem za tyhle výrobky utratila dost peněz a neměly žádný efekt. U toho mého mohu zaručit, že se mi opravdu pigmentové skvrny trochu zlepšily.

Hanychová prozradila, kolik stojí vyvinout kosmetický výrobek

Mohla by si nám popsat u jednoho výrobku, jak se vyvíjel a jak je to finančně náročný?
To asi ne já, ale máme tady úžasnou paní majitelku, která na to má vystudovanou školu a prozradí víc. Já jsem měla výrobek doma tři měsíce, v laboratoři ho zkoumali asi šest týdnů, aby zjistili, jak se chová. Jestli když je otevřený, tak nezmění barvu, když je na sluníčku nebo v zimě, jestli se ním něco nestane. Je to opravdu strašně dlouhý proces. Vyvinutí jednoho produktu se pohybuje v řádech deseti tisíc.

Do dalšího prozradila ve video rozhovoru Agáta Hanychová a majitelka laboratoře?

  • Jakou složku Agáta musí mít ve všech svých produktech
  • Jak finančně náročné je vyrobit si vlastní kosmetiku
  • Jestli se budou věnovat v budoucnu i péči o vlasy
  • Jak probíhá hodnocení bezpečnosti produktů

Na fotografie produktů, které redaktorky Lifee.cz aktuálně testují, a brzy se můžete těšit na recenzi, najdete v galerii. Fotky byly pořízené v české laboratoři, kde produkty vznikají.

Související články

Další články