Tento týden v Ulici: Vilma Niklová skončí v nemocnici, Prokop se pokusí získat Magdu zpátky

Nový týden v Ulici: Úraz Vilmy Niklové, Prokopova snaha získat Magdu zpátky a Kristýnin boj s Julií
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Magda teď má složité období. Minulý týden se jí do života vrátil Eddie, který byl kdysi její velkou láskou...Teď Magdu i Prokopa rozněžní Irenino miminko. Jak to vlastně je mezi nimi?Tony a Dominika mají podezření, že Márova nová přítelkyně prahne jen po penězích...Jak se k tomu postaví sám Mára?+ 6 fotek+ 7 fotek

Nekonečný seriál Ulice ukazuje, že nic není definitivní. Prokop stále miluje Magdu a přemýšlí nad tím, jak ji získat zpátky. Povede se mu to po všech těch peripetiích, kterými jejich vztah prošel? A jak doplatí Vilma Niklová na svou neposednou povahu?

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta21. 08. 2023 09:15

Vilma Nyklová tak trochu ukradla Lumírovi, Máriovi a Pavlovi jejich pánskou jízdu v lese. Roztočila to tak, že ti tři jen zírali. Na rozdíl od nich je nyní plná elánu a ráda by něco dělala, nemá však do čeho píchnout. Až Vendula přijde na to, jak akční babičku zaměstnat. Jenže už za pár hodin si to bude pořádně vyčítat, protože Vilma se nešťastnou náhodou zraní a skončí v nemocnici. Jak to dopadne? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který vysílá Nova každý všední den od 18:30.

Úterý v Ulici

Jak čelit zlu, které rozpíná svá chapadla? Kristýna si myslela, že za Julií Papežovou udělala před prázdninami tlustou čáru. Jenže na ni znovu narazí. A nehodlá jen tak nečinně sedět a dívat se na to, jak Julie ničí svým klientkám život. Sama si tím prošla, ví, kam až může člověka zavést slepá důvěřivost. Na vlastní kůži poznala, jak zdatnou manipulátorkou Julie je. Vyrazí do boje, v němž je vše dovoleno... Jak dopadne jejich přímá konfrontace? A v kom najde cenného spojence?

Středa v Ulici

Mára nemá potřebu s kýmkoliv rozebírat vztah se Sylvou. O to větší zvědavost však tato hezká dlouhovláska vzbuzuje, a to nejen u Věrky, která neváhá vyzvídat na všech frontách. Dokonce i Tony a Dominika se začnou pídit, co je Márova nová kamarádka zač. A mají k tomu hodně vážný důvod. Co když Mára sedl na lep podvodnici, která ho chce obrat o peníze? Podle nich tomu vše nasvědčuje, dokonce se objeví i první důkaz...

Čtvrtek v Ulici

Co může ovlivnit vzájemný vztah víc, než společně prožité, velmi emotivní a dojemné chvíle? Magda i Prokop byli hodně naměkko díky Irenině miminku. Dolehne to hlavně na Prokopa, jenž si uvědomí, jak moc mu Magda chybí, protože ji stále miluje. Prokop hned udělá první krok k tomu, aby Magdu získal nazpět... K čemu se odhodlá? A jak to vezme Magda?

Pátek v Ulici

Vendula si vzhledem k dění kolem babičky v posledních dnech vůbec neuvědomovala, kolikátého vlastně je. Trkne ji to až nyní a okamžitě zbystří, protože ať počítá, jak počítá, je to celkem jasné – tohle zpoždění nebude jen tak. Okamžitě se o novinku podělí s Pavlem, jehož reakce ji docela překvapí... Jak to vezme Vendula?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články