Topmodelka Linda Evangelista šokuje svět: S randěním jsem skončila. Nechci poslouchat, jak vedle mě někdo dýchá

Topmodelka Linda Evangelista šokuje svět: S randěním jsem skončila. Nechci poslouchat, jak vedle mě někdo dýchá
Zdroj: Profimedia
Supermodelka Linda Evangelista je už léta single a muže nehledá. Prý už nechce poslouchat, jak někdo vedle ní v posteli dýchá.Před sedmi lety podstoupila Linda sérii kryolipolýz, které jí měly zmrazit tukové buňky. Ve zlomku případů ovšem může při této proceduře dojít k tomu, že tukové buňky naopak narostou. To postihlo i supermodelku. Evangelista si tak přijde znetvořená a nepomohly jí ani další dvě operace.Jediný muž, kterého je ochotná si pustit do ložnice, je momentálně sedmnáctiletý syn Augustin Evangelista (viz foto).Linda patřila v osmdesátých a devadesátých letech k nejžádanějším modelkám světa. Na muže ale štěstí neměla.+ 1 fotka+ 2 fotky

Supermodelka Linda Evangelista (58) je už nějaký čas single. A jak přiznala v rozhovoru pro The Sunday Times, nic na tom nehodlá měnit. "Už nechci s nikým sdílet lože," nechala se slyšet kráska, které v letech její největší slávy leželi muži houfně u nohou. "Odmítám poslouchat ničí dech," vysvětlila.

Tereza Švandová
Tereza Švandová28. 11. 2023 11:35

Máma sedmnáctiletého Augustina měla naposledy přítele před osudnou kryolipolýzou, zmrazovací proceduru, v jejímž důsledku se jí zvětšily tukové buňky namísto toho, aby byly odbourány. Modelka tak podle vlastních slov zůstala znetvořená a žádala po výrobci přístroje odškodné.

Toho se dočkala. Ačkoliv jeho výši neuvedla, nepůjde zřejmě o nízkou částku vzhledem k tomu, že k nápravě stavu nepomohly modelce ani dvě operace a dodnes je se svým vzhledem nespokojená. "Jsem ráda, že případ už je uzavřen," napsala na Instagram v červenci loňského roku. "Už se těším na novou kapitolu ve svém životě, kterou budu věnovat rodině a přátelům."

Linda Evangelista už chlapa nechce

Do Lindina nového života už nicméně nebude patřit žádný muž. Jak modelka přiznala listu The Sunday Times, vztah už ve svých letech nehledá. "Nemám zájem. Nechci už s nikým sdílet lože," poukázala. "Nechci poslouchat, jak vedle mě někdo dýchá."

Modelčiným posledním oficiálním přítelem byl v letech 2005-2006 otec jejího syna, francouzský magnát Francois-Henri Pinault (61). Jejich vztah ale rozhodně neskončil harmonicky. Roku 2011 modelka dotáhla současného manžela herečky Salmy Hayek (57) před soud, aby z něj dostala výživné.

Soud s expřítelem a domácí násilí

Před Pinaultem byla Linda v letech 1987-1993 vdaná za bývalého ředitele evropské pobočky Elite Model Management Géralda Marieho (73). Ten ji podle jejích slov pro změnu fyzicky i psychicky týral.

"Měl zcela jasno v tom, že se nesmí dotknout mého obličeje. Vlastně ničeho, co nám vynáší peníze," přiznala Evangelista v dokumentu Apple TV+ The Super Models. "Vdala jsem se za něj ve 22 letech a odešla v sedmadvaceti, kdy už mě připravil o všechno. Ale byla jsem v bezpečí a svobodná, to bylo to hlavní," vylíčila.

Chci jen chodit do přírody a být zdravá, přeje si Linda Evangelista

Není divu, že po těchto eskapádách s muži Linda na randění rezignovala. Místo toho se soustředí na výchovu syna a raduje se z každého dne, který jí osud dopřeje. Moc dobře ví, že to není samozřejmost. Nedávno podruhé prodělala rakovinu prsu. "Nechci zůstat v New Yorku. Chci chodit do přírody, být zdravá. A pracovat," nechala se slyšet. "Chci tu být pro vnoučata. A odstěhovat se někam do pustiny, kde mě nebude bolet každý nádech."

Změnil se také její pohled na další aspekty života. "Když dneska někomu řeknu: 'Jééé, dlouho jsme se neviděli, pojďme na večeři.' Tak to myslím smrtelně vážně," dodala.

Zdroje informací:
Thetimes.co.uk
USMagazine.com

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články