Fit a krásnáTestováníSoutěže

Film 7 dní hříchů: Která smyslná herečka v něm ukázala své vnady?

Film 7 dní hříchů: Která smyslná herečka v něm ukázala své vnady?
Zdroj: Kinobox
+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Osmatřicetiletá kráska z jihu Slovenska si je svých ženských předností dobře vědoma a nebojí se je vystavit. Ve snímku 7 dní hříchů, kde Vica Kerekes zazářila spolu s Ondřejem Vetchým, svůj bujný dekolt beze studu ukázala. Scéna od řeky, u níž se slovenská kočka maďarského původu koupe nahá, nenechá dodnes nikoho chladným.

Petra Járková 27. srpna 2019

Nahá Kerekes

Vica v dramatu ztvárnila Agnes, německou manželku českého lesníka Jana Olšana, kterého hrál Ondřej Vetchý. Končí druhá světová válka, do pohraničí se vracejí Češi a pro Němce nastávají zlé časy. Vica proto používá svého šarmu a krásy, aby pomohla. Navíc se při koupání u řeky nebojí ani ukázat své vnady v celé kráse.

Konec války

Drama začíná pod Králickým Sněžníkem pár dní před koncem války, v prostředí, kde ještě vládne mašinerie Hitlerova Německa. Situace se však zanedlouho obrátí. Po válce dochází právě v pohraničí k velké výměně obyvatel. Tradiční německé etnikum je odsunuto na Západ a jejich místo zaujímají čeští osadníci. Ruší se staré vazby, nové se vytvářejí.

Další slovenská kráska se odhaluje českým divákům
Mohlo by Vás zajímat:

Další slovenská kráska se odhaluje českým divákům

Vztahy Čechů a Němců

Příběh vypráví o vztazích mezi Čechy a Němci na sklonku 2. světové války a období těsně po jejím skončení. Lokace, ve které se děj odehrává, je zasazena na hranice dvou historicky odlišných etnik, která sdílela na české straně hranice po staletí stejné území. Ze sousedů, kteří před válkou poklidně žili vedle sebe, se dějinným zvratem stali nepřátelé.

Nepohodlný svědek

Český lesník Jan Olšan ve filmu 7 hříchů zoufale hledá svou německou ženu Agnes, která záhadně zmizela v prvních poválečných dnech. Olšan netuší, že příčinou jejího zmizení je skutečnost, že se Agnes stala v posledních dnech války nepohodlnou svědkyní, která by mohla ohrozit mocenské postavení jisté skupiny lidí z jejich vesnice.

Na fotografie z filmu 7 dní hříchů a na vnady VICY KEREKES se PODÍVEJTE DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články