Hořká komedie Pepa: Michal Suchánek jako brutální smolař, který hledá štěstí

Český komediální snímek Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli. Film natočil v roce 2018 režisér Ján Novák.
Zdroj: TV Nova
Český komediální snímek Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli. Film natočil v roce 2018 režisér Ján Novák.Český komediální snímek Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli. Film natočil v roce 2018 režisér Ján Novák.Český komediální snímek Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli. Film natočil v roce 2018 režisér Ján Novák.Český komediální snímek Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli. Film natočil v roce 2018 režisér Ján Novák.+ 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Hořká komedie Pepa, ve které exceluje herec Michal Suchánek, je o naději, že všechno jednou dobře skončí. Jaká je ale realita? Suchánek hraje ve filmu průměrného českého chlápka, který ničím nevybočuje z řady.

Petra Járková
Petra Járková 18. ledna 2020

Pepa je průměrný český chlápek, který zdánlivě ničím nevybočuje z řady. Od okamžiku, kdy vyšel ze školy, zůstává stále v jedné práci. Má jednu manželku, jednu dceru. Chce mít spokojený život, ale smůla se mu lepí na paty takovým způsobem, že se při sledování filmu s chutí zasmějete. Proč byste se měli na komedii Pepa podívat?

Možná se v ní mnozí z vás najdou

Pepa je brutální smolař. Jeho život je ukázkovým příkladem, kdy sebevražda je nejlepším možným řešením. Ale přesto má vlastnosti, které má v jisté míře úplně každý člověk. Není tak těžké se v něm vidět, i když si to často nechceme přiznat. A tak je film dobrým impulzem k sebereflexi.

Potěšíte se cizím neštěstím

Vždycky je dobré se podívat, že se někdo má hůř než vy. Život tak potom vypadá o něco méně beznadějně.

Sněženky a machři se stali oblíbenou komedií. Mladé herce na horák ovšem natáčení absolutně nezajímalo
Mohlo by Vás zajímat:

Teenagerská komedie Sněženky a machři. Natáčení byla jedna velká párty

Skvělý herecký výkon

Po delší době se Michal Suchánek ukázal v hlavní roli a neskutečně mu to šlo. V Pepovi dokázal, že je pořád dobrý herec a zvládne i tak obtížné postavy, jakou Pepa zcela nepochybně je.

Vtipné okamžiky

Nepřestanete se smát třeba Pepovým pokusům o soulož, které vás naprosto odrovnají. Stejně tak jeho hádky s manželkou, při kterých vlastně vůbec nemluví.

NA SNÍMKY Z FILMU PEPA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA KOMEDII PEPA SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 20 HODIN NA NOVA CINEMA

Škola líčení: Jak nanášet make-up a korektor? Vizážistka Diana vás provede líčením krok za krokem

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články