Ikonické tenisky Nike v nejžhavějších letošních barvách hlučně přivolávají jaro!

Lze vůbec odolat?
Zdroj: Konbini.com

Vyhlášení barvy roku firmou Pantone spouští každoročně designérské šílenství. Každý segment průmyslu, který má co do činění s designem, urychleně pracuje na nové kolekci „namočené“ do aktuálně nejtrendovější barvy. A protože společnost letos vyhlásila hned dva odstíny, a to velmi hravé – pastelovou růžovou Rose Quartz a modrou Serenity – designéři předvádí jeden majstrštyk za druhým. Podívejte, jak vypadají ikonické tenisky Nike v těchto barvách!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 28. 01. 2016 15:57

Návrhy veselých tenisek má na svědomí grafický designér Zkay Yong. A nezvolil nic jiného, než legendární basketbalový model Air Force 1!

Kam až se dát zajít při hře s dvěma kontrastními odstíny, předvedl rovnou na čtyřech návrzích zmíněné sportovní obuvi. Zatímco dva modely jsou kompletně „ponořeny“ buď do bledě modré, nebo barvy růženínu, další dva spojují oba odstíny v harmonický a trochu nadpozemský celek.

Ostatně barvy Rose Quartz a Serenity mají dle vyjádření společnosti Pantone fungovat jak sólově, tak v kombinaci: „Odstíny Rose Quartz a Serenity ve vzájemném spojení představují rovnováhu mezi teplejším tónem růže a chladnější, jemnou modrou. Demonstrují souznění a zdravý životní styl stejně jako smysl pro pořádek a mír,“ uvedla firma na svých webových stránkách.

Tenisky v aktuálně nejžhavějších barvách ale nejsou produktem oficiální spolupráce mezi společnostmi Pantone a Nike. Pokud by však značka obuvi na realizaci designérových návrhů přistoupila, dá se předpokládat, že se po nich v obchodech zapráší.

Konbini.com

Konbini.com

Konbini.com

Konbini.com

Konbini.com

Konbini.com

Konbini.com

Konbini.com

Konbini.com

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články