Kirk Douglas dal svému synovi Michaelovi krásnou a pravdivou radu o manželství

Kirk Douglas dal svému synovi Michaelovi krásnou a pravdivou radu o manželství
Zdroj: Profimedia.cz

O známých holywoodských párech má přehled celý svět. Každý den se dočteme o tom, kdo se s kým dal dohromady, kdo koho podvádí nebo čí manželství opět zkrachovalo. Slavnému páru Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas však drží vztah už dlouhých devatenáct let, ke kterým jim nyní krásně popřál i Michaelův otec Kirk. A ten ví, o čem mluví, vždyť se svou ženou je už úctyhodných 65 let.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 20. 11. 2019 12:42

Michael a Catherine si své „ano“ řekli 18. listopadu roku 2000. Prvního syna Dylana slavná britská oscarová herečka porodila ještě před svatbou a druhé dítě přišlo na svět o tři roky později.

Boje s těžkými nemocemi

Jejich vztah se jevil od samého počátku jako naprostá idylka. Tak snadné to ale vždy nebylo a také oni si spolu prošli několika problémy – tedy zejména těmi zdravotními. Padesátiletá Catherine přiznala, že ji trápí bipolární porucha, se kterou se léčí už několik let. O pětadvacet let staršímu Michaelovi byla zase v roce 2010 diagnostikována rakovina, kterou však po boji nakonec porazil.

Člověk nikdy neví, jaké trápení se v každém vztahu schovává. I přesto spolu slavný pár v pondělí oslavil krásné devatenácté výročí svatby, ke kterému jim poslal dopis i Michaelův otec Kirk, jenž letos oslaví dokonce už 103. narozeniny.

Musíš poslouchat svou ženu!

On sám má se svou stoletou manželkou nádherný vztah, který trvá už 65 let. Sám přiznává, že tak vysokého věku se dožil hlavně díky své ženě, která mu je velkou oporou. A moudrá slova předal i svému synovi. „Michaele, naučil ses velmi důležitou lekci. Abys zůstal ženatý, musíš poslouchat svou ženu! I já to stále praktikuji s tou svou,“ napsal mu.

Michael byl ze slov svého táty velmi dojatý. Rozhodl se proto, že celý dopis zveřejní, a navrch ještě přidal černobílou fotografii se svou ženou. „Tanec na náš dvacátý rok! Všechno nejlepší k výročí, moje lásko,“ stálo ve vzkazu amerického herce, který získal Oscara za film Wall Street.

Michael a Catherine, kteří se oba narodili 25. září, toho spolu prožili už hodně. A další zážitky na jejich společné cestě je ještě určitě čekají.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články