Legendární Krokodýl Dundee: Lásku z placu vystřídalo ponižování a nenávist

3. července 2019
Čsfd
Čsfd

Dobrodružná komedie z roku 1986 udělala z Lindy Kozlowski a také z Paula Hogana hvězdu. Díky roli newyorské reportérky Sue Charlton, která se vydává do Austrálie, aby potkala legendárního lovce krokodýlů, se dvojice stala hvězdami světového formátu. Navíc se do sebe zamilovali. Jak však jejich společný život probíhal a proč se rozvedli?

Po natáčení dobrodružné komedie Krokodýl Dundee se z Lindy Kozlowski a také z Paula Hogana staly celebrity. Vtipné je, že oba hlavní protagonisté se při natáčení dobrodružné komedie do sebe zamilovali a pak se vzali.

Manželství jim vydrželo až do roku 2013. Tehdy se Linda rozhodla, že o 19 let starší partner ji už nebaví, a opustila ho. Začala pak randit s mnoha mladíčky, což samozřejmě stárnoucí mrzout Hogan nemohl rozdýchat, cítil se ponižovaný.

Pár sice veřejnosti tvrdil, že se rozešli jako přátelé, ale byl to nesmysl. Rozcházeli se hodně divoce a vyvrcholením byla bitva o to, kdo bude vychovávat tehdy patnáctiletého syna Chanceho.

Dnes je Linda určitě ráda, že Paula opustila a nemusí se o něj starat. Ona je pořád nádhernou ženou, ale Paul dle aktuálních fotek tak nějak už jen čeká na smrt. Nerad se fotí, nikam nechce chodit a ve stáří se z něj stal pěkný protiva.

Pokud si chcete tento oblíbený film připomenout a zavzpomínat na to, jaký byl Hogan silák a fešák, zapněte si dnes večer televizní obrazovky, kde svůj šarm předvede legendární Krokodýl Dundee.

O ČEM JE FILM KROKODÝL DUNDEE, SI MŮŽETE PŘEČÍST V NAŠÍ GALERII:

Zavří­t reklamu