Fit a krásnátestovánísoutěže

Na střeše: Jirka Mádl v roli režiséra točil o soužití profesora a mladého Vietnamce

Zdroj:Falcon

+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Na střeše je druhým celovečerním filmem v režii Jiřího Mádla, který úspěšně střídá ve své kariéře posty před i za kamerou. Do kin přijde začátkem února a určitě se je na co těšit. Jirka se zase ukáže v jiném světle.

Barbara Lorenzová 14. ledna 2019

Jiří Mádl už pěkných pár let patří k vyhledávaným českým hercům, s úspěchem se ale setkal i jeho start na poli režie. Za debut Pojedeme k moři, který v kinech vidělo přes 100 tisíc diváků, získal při vyhlašování Cen české filmové kritiky 2015 Cenu RWE pro objev roku.

Nyní do kin přichází jeho druhý režisérský počin pod názvem Na střeše.

Film vypráví o proferu Ryparovi (Alois Švehlík), který poskytne dočasné útočiště Songovi (Duy Anh Tran), mladému Vietnamci, jehož našel ukrytého na střeše svého domu.

Mohou však dva  takto odlišní lidé vůbec sdílet jeden prostor, aby z toho nebyla katastrofa? Pomůže jim v tom jejich drzý plán? Soužití nevraživého pána, rozzlobeného na celý svět, který mu neuchopitelně uniká, a mladíka, který hledá východisko ze zoufalé situace v neznámém městě, přináší mnoho třecích ploch, tragikomických situací, ale i překvapivých nápadů a řešení.

Thumbnail # Teenagerská komedie Sněženky a machři. Natáčení byla jedna velká párty
Mohlo by Vás zajímat:

Teenagerská komedie Sněženky a machři. Natáčení byla jedna velká párty

Každý z nás totiž potřebuje, aby jej někdo potřeboval. A Song potřebuje kromě teplého oblečení a střechy nad hlavou někoho, kdo mu bude důvěřovat. Lze však důvěřovat neznámému klukovi? Profesor Rypar se o to pokusí i za cenu, že musí sem tam slevit ze svých zásad a jeho střecha se musí trochu rozšířit. Ale dokáže Song tuto důvěru skutečně oplatit?

Na střeše je příběh o setkání s někým, koho považujeme za cizince, nicméně může být součástí, kterou postrádáme. Pokud máte parťáka, může být život zatracence, kterého nikdo nechce, docela zábavný. Trocha ilegálního chování s úmyslem někomu pomoct je motorem tohoto filmu,“ říká o snímku Mádl.

Sonda do duše intelektuála a vietnamského kluka přijde do kin 7. 2. 2019.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu