Komedie Svatý muž: Jak se z podivného poutníka v podání Eddieho Murphyho stane televizní hvězda

Zaměstnanec televizní stanice potká poutníka Eddieho Murphyho, který se snaží lidem ukázat, že nejdůležitější je láska a porozumění. Z tohoto podivína se stane krátce nato mediální hvězda.
Zdroj: TV Nova
Zaměstnanec televizní stanice potká poutníka Eddieho Murphyho, který se snaží lidem ukázat, že nejdůležitější je láska a porozumění. Z tohoto podivína se stane krátce nato mediální hvězda.Zaměstnanec televizní stanice potká poutníka Eddieho Murphyho, který se snaží lidem ukázat, že nejdůležitější je láska a porozumění. Z tohoto podivína se stane krátce nato mediální hvězda.Zaměstnanec televizní stanice potká poutníka Eddieho Murphyho, který se snaží lidem ukázat, že nejdůležitější je láska a porozumění. Z tohoto podivína se stane krátce nato mediální hvězda.Zaměstnanec televizní stanice potká poutníka Eddieho Murphyho, který se snaží lidem ukázat, že nejdůležitější je láska a porozumění. Z tohoto podivína se stane krátce nato mediální hvězda.+ 1 fotka+ 2 fotky

Film vypráví o zaměstnanci televize, který potká poutníka v podání Eddieho Murphyho. Ten se snaží lidem ukázat, že nejdůležitější v životě je láska a porozumění. Nakonec se z něj stane mediální hvězda.

Petra Járková
Petra Járková 15. dubna 2020

Producent stanice GBSN dostane podmínku. Pokud do dvou týdnů nevymyslí, jak zarazit klesající čísla, dostane padáka. Vše se však nečekaně zamotá, když srazí autem podivného černocha v bílém rouchu, který se jmenuje G.

Poděkování

Odveze ho do nemocnice a myslí si, že tím jejich setkání končí. G se však druhý den objeví v jeho kanceláři, aby mu poděkoval . Dokonce se mu i hektické prostředí televizní reklamy líbí, proto, když dostane Ricky nápad, aby G nabízel produkty jejich televize v jeho pořadu, G souhlasí.

Vnitřní klid

Sice se G při prodeji rozjede a vypráví o tom, že nejdůležitější v životě je najít vnitřní klid, což Rickyho šéfa vytočí a Ricka vyhodí. Nakonec se však ukáže, že lidé byli nadšeni a prodeje stouply o třicet procent.

Lara Croft
Mohlo by Vás zajímat:

Ze zákulisí filmu Tomb Raider: Kolébka života: Těžký trénink před natáčením i zákaz od čínské vlády

Televizní hvězda

Z G se stane televizní hvězda první velikosti a Ricky díky němu získá bohatství a slávu. Jak ale dlouho může vydržet duchovní mág prodávat v TV shoppingu? Do té doby, než se Ricky změní a nenajde sám sebe.

Komplikace

Přípravy na natáčení začaly už v roce 1993 a do hlavní role se počítalo s Johnem Candym. Ten však zemřel a projekt byl roku 1994 zastaven.

NA SNÍMKY Z FILMU SVATÝ MUŽ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA FILM SVATÝ MUŽ SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 20 HODIN NA NOVA CINEMA.

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články