Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Muži na rodičovské dovolené: Která slavná herečka tento status považuje za sexy záležitost?

Muži na rodičovské dovolené: Která slavná herečka tento status považuje za sexy záležitost?
Zdroj: Pixabay
+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Každým rokem se u nás narodí kolem 110 tisíc dětí – a jen každý dvacátý táta se rozhodne pořádně zabrat a vydat se na rodičovskou dovolenou místo ženy. Podle statistik se takových mužů ročně najde pouhých 5 tisíc. Nyní mají tito odvážlivci novou příznivkyni – fandí jim i Mahulena Bočanová!

Petra Járková 13. března 2019

Populární herečku a moderátorku jsme zastihli v brněnském Avion Shopping Parku, kde moderovala akci na podporu ženského sebevědomí s názvem Den, kdy se mám ráda. A jak prozradila, chlapi, kteří se umí starat o děti, jsou podle ní sexy!

Takovým mužům fandím! Je hrozně sexy, když se chlap stará o děti. To, jak se muž chová k dětem, prozradí hodně o jeho srdci. Takoví mají u žen šanci. Protože to jsou většinou chlapi, kteří nemají mindrák a jsou láskyplní,“ prozradila Mahulena Bočanová, sama matka sedmnáctileté Márinky.

Co mají společného rodiče dětí, které jsou úspěšné a v životě se jim daří?
Mohlo by Vás zajímat:

Co mají společného rodiče dětí, které jsou úspěšné a v životě se jim daří?

Zvážněla však, když došlo na otázku ohledně sebevědomí českých žen. Podle dokumentu, na jehož natáčení se podílela, prý mají Češky nejnižší sebevědomí v celé Evropě. „České ženy se mají rády minimálně, to je hrůzostrašné. Nejvíc namachrované jsou naopak Italky a Španělky. Je pravda, že bychom na sebevědomí měly přitlačit,“ tvrdí Bočanová. 

Její recept na zdravé sebevědomí je přitom jednoduchý. „Když máte dobrý partnerský vztah, když vám děti dělají radost nebo když se vám daří v práci, odrazí se to na vaší psychice.“

Jak však zároveň upozornila, jsou muži, kteří vedle sebe úspěšné a sebevědomé ženy nesnesou. Někteří muži potřebují někoho, kdo je obdivuje a nad kým vynikají, a když se jim to nedaří, tak ztrácejí glanc. Pes je zakopaný v tom, že muži touží mít ženy, které jsou něčím výjimečné a atraktivní, ale pak od takových žen utíkají. Takové ženy mají jako milenky, ale doma chtějí mít poslušné paní. Tak to funguje, co je svět světem,“ říká herečka a dodává, že muže, kteří si své sebevědomí zvyšují tím, že sráží ženy, má za slabochy a zbabělce.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články