Fit a krásnátestovánísoutěže

Nedávno zesnulý Luke Perry by oslavil 53. narozeniny: V posteli prý měl i plastikovou královnu Renée Zellweger

Thumbnail # Nedávno zesnulý Luke Perry by oslavil 53. narozeniny: V posteli prý měl i plastikovou královnu Renée Zellweger

Zdroj:archiv

Luke Perry alias Dylan z Beverly Hills 90210 se rozhodně před smrtí nechystal do důchodu. Naopak měl spoustu plánů, které ale kvůli zákeřné mrtvici už nikdy nenaplnil. Dokonce se měl ženit. Podívejte se na ženy, které prošly Lukovou postelí.

Petra Járková 11. října 2019

Plánovaná svatba

Populární seriálový herec se chtěl ženit! S krásnou brunetkou Wendy Madison Bauer ho pojil letitý vážný vztah a podle amerického portálu tmz.com se před hercovou smrtí zasnoubili. Svou nevěstu ukázal světu jen jednou, a to na předávání cen GLAAD Media Awards v roce 2017.

Snoubenka

Osud tomu chtěl bohužel jinak, Perry v pondělí 4. března podlehl následkům mrtvice. Lékaři ho udržovali v umělém spánku a herec se tak nestihl ani rozloučit se svými nejbližšími. U smrtelné postele seděla až do konce kromě jiných i Wendy.

Exmanželka

Silné pouto ho pojilo i s exmanželkou Minnií Sharp, s níž žil od roku 1993 do roku 2003. Měli spolu syna Jacka a dceru Sophii. Zejména kvůli dětem se rozvedli v míru a přátelili se až do Perryho posledních dnů.

Nejkrásnější přítelkyně

V 80. letech mu celý svět záviděl románek s jednou z nejžhavějších hereček tehdejší doby. Postel mu zahřívala Yasmine Bleeth z Pobřežní hlídky a větší šťastlivec byl tenkrát jen ten, komu se podařilo zdolat Pamelu Anderson.

Thumbnail # Zpátky do minulosti: Nad jakými seriály se pravidelně scházela celá rodina?
Mohlo by Vás zajímat:

Zpátky do minulosti: Nad jakými seriály se pravidelně scházela celá rodina?

Kelly a Dylan

Perry byl spojován i s Jennie Garth, kolegyní z Beverly Hills 90210. Sice spolu nějakou dobu chodili, nakonec ale zůstali přáteli. Není proto divu, že Kelly smrt seriálové i skutečné lásky velmi těžce nesla.

Plastiková milenka

Později byl Luke spojován dokonce i s dnešní plastikovou královnou Renée Zellweger . Nikdy se však nepotvrdilo, že spolu skutečně něco měli.

NA LUKA PERRYHO SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Podobné články

Zavří­t reklamu