Startuje Po hlavě, nový komediální seriál o nevyzrálém smolaři se sexy mozkem

Odvážný komediální seriál Po hlavě, který od 3. února ovládne obrazovky Prima COOL.
Zdroj: TV Prima
Odvážný komediální seriál Po hlavě, který od 3. února ovládne obrazovky Prima COOL.Odvážný komediální seriál Po hlavě, který od 3. února ovládne obrazovky Prima COOL.Odvážný komediální seriál Po hlavě, který od 3. února ovládne obrazovky Prima COOL.Odvážný komediální seriál Po hlavě, který od 3. února ovládne obrazovky Prima COOL.+ 3 fotky+ 4 fotky

Odvážný komediální seriál Po hlavě, který dnes startuje na televizních obrazovkách, bude mít neobvyklý koncept. Kromě Petra Buchty v hlavní roli Indyho, a jeho blízkých, se diváci mohou těšit na Igora Chmelu ve velice zvláštní roli. Bude mozkem Indyho, který se dostane do nejedné šlamastyky, a bude právě na jeho mozku v podání Chmely, aby ho zachránil. Tedy pokud se mu zrovna bude chtít, je totiž dosti škodolibý.

Petra Járková
Petra Járková 3. února 2020

Připravte se na velký třesk. Prima Cool uvádí první vlastní původní komediální podívanou. Již dnes 3. února odstartuje nový český provokativní seriál Po hlavě o nekonečném souboji věčného smolaře se životem a vlastním mozkem.

Pohled do hlavy

„Spousta seriálů nabízí příběh o tom, jak jeho hrdinové prožívají radosti i strasti každodenního života. Po hlavě je ale výjimečný svým formátem, kdy divákovi nabídne nevšední pohled do hlavy hlavní postavy. V ní operuje mozek Igor Chmela velice vtipným způsobem, který naprosto trefně dokreslují vizuální asociace, čímž formát posouvá do další dimenze humoru,“ říká producent Prima Cool Roman Buťa.

Neperspektivní Indy

Mladý, ale ne moc perspektivní Indy (Petr Buchta) je fakt smolař. Jak jinak by se mu „poštěstilo“ přijít prakticky v tu samou chvíli o práci i o holku? Jediné, co mu zbývá, jsou zdánlivě skvělé nápady. Ty se rodí v řídicím centru jeho hlavy, kde operuje Indyho mozek (Igor Chmela).

Chaos je tu

Indy svému mozku pozorně naslouchá, ale ne vždycky poslechne. To proto, že ani mozek nemá patent na rozum a občas je lepší ho prostě ignorovat. Kolem Indyho propuká chaos. Věci zřídka dopadnou tak, jak si představuje, i když si je pečlivě naplánuje.

Most! je komediální televizní seriál České televize. Děj se odehrává v severočeském Mostě, kde žije poněkud omezený hrdina – ztroskotanec Luděk Říha v podání Martina Hofmanna.
Mohlo by Vás zajímat:

Čím se živí herci ze seriálu Most!: Stárková hlídá děti, Godla se vzdal veřejně prospěšných prací

Čekání na lásku

Jako třeba když potřebuje spolubydlící, aby po vyhazovu utáhl nájem. Rozhodne se spojit příjemné s užitečným a nastěhuje k sobě krásnou a sympatickou Ámu (Barbora Mottlová). Doufá, že by se z ní mohla vyklubat nejen fajn kámoška, ale možná i něco víc… Jenže se plete!

Smolař se vším všudy

Indymu nepomáhá ani jeho mozek, ani kamarád Viktor (Filip Kaňkovský). Postupně zjišťuje, že navzdory neštěstí v lásce mu nepřeje štěstí ani v hazardních hrách, trpí syndromem vyhoření a krizí sexuální identity, riskuje rande naslepo, zaplete se s transvestitou a zažívá nekončící řadu zábavně trapných příhod, a hlavně nehod.

Plejáda herců

V dalších rolích se budou každé pondělí objevovat také Filip Kaňkovský coby Indyho nejlepší kamarád Viktor, Barbora Mottlová ztvárňující Indyho spolubydlící Ámu anebo tajemná Hop v podání herečky a kaskadérky Michaely Dinhové. Do Indyho života ale vstoupí také další postavy, které si zahrají Dana Morávková, Barbora Jánová, Miroslav Hrabě, Irena Máchová, Anežka Rusevová, Dominik Vršanský, Tereza Vítů, Nikola Ďuricová, Lukáš Tran, Robert Miklúš, Filip Šebšajevič a další.

NA SNÍMKY ZE SERIÁLU PO HLAVĚ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA 1. DÍL SERIÁLU PO HLAVĚ SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 20:15 NA PRIMA COOL

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

Další články