Fit a krásnátestovánísoutěže

S tebou nás bavil svět: Václav Postránecký by oslavil 76. narozeniny. Herečtí kolegové vzpomínají

Thumbnail # S tebou nás bavil svět: Václav Postránecký by oslavil 76. narozeniny. Herečtí kolegové vzpomínají

Zdroj:Čsfd

Legendární herec, kterého si diváci zamilovali především díky komedii S tebou mě baví svět, už sice není mezi námi, ale vzpomínky na něj zůstávají. Když před několika měsíci Postránecký odešel do hereckého nebe, herečtí kolegové na něj mysleli se slzami v očích i úsměvem na rtech. Ty nejdojemnější vzpomínky si můžete u příležitosti jeho nedožitých šestasedmdesátých narozenin osvěžit.

Petra Járková 8. září 2019

Legendární role

Do diváckého povědomí se slavný český herec dostal především rolí Kerholce v seriálu Cirkus Humberto v roce 1988. Tak započal svoji úspěšnou hereckou kariéru. Nejznámější ale je a vždycky bude díky legendární komedii S tebou mě baví svět, kde hrál Václav Postránecký jednu z hlavních rolí, dirigenta Michala Adámka. Původně se však filmový manžel Elišky Balzerové měl ve filmu objevit jen málo. Části, kde se Postránecký promenáduje v zástěře nebo koupe děti v lavoru, měly být vystřiženy. Naštěstí se tak ale nestalo a vy jste si film mohli vychutnat bez omezení.

Zákeřná rakovina

To, že hercův zdravotní stav není dobrý, jsme se dozvěděli už v červnu 2018. Kvůli nemoci musel dokonce podstoupit operaci dutiny břišní. V uzdravení však věřil až do konce. 10 dní před skonem byl v nemocnici odpojen od přístrojů a propuštěn domů, své poslední dny strávil se svou rodinou, v jejímž obklopení také odešel z tohoto světa.

Jiřina Bohdalová

Zdrcená herečka na kolegu vždy bude vzpomínat jen v dobrém: „Budu na něj vzpomínat jako na velkého kamaráda, hodně jsme spolu hráli v mnoha komediích. Byl to vynikající herec, bezvadný srandista a vynikající člověk,“ prozradila pro Extra.cz.

Thumbnail # Kulatiny Elišky Balzerové, hvězdy Nemocnice na kraji města: Tajemství krásy naší nejelegantnější herečky
Mohlo by Vás zajímat:

Kulatiny Elišky Balzerové, hvězdy Nemocnice na kraji města: Tajemství krásy naší nejelegantnější herečky

Eliška Balzerová

Herečka na svého filmového manžela právě z komedie S tebou mě baví svět vzpomíná se slzami v očích, po jeho smrti byla tak vykolejená, že byla schopna říct pouze pár slov. „Mě se to lidsky velmi dotklo, jsem z toho nešťastná,“ prozradila před časem pro TV Nova.

Marika Šoposká

Spousta osobností na Václava Postráneckého vzpomínala na sociálních sítích. Například pro Mariku Šoposkou alias Bibi z Ordinace v růžové zahradě byl Postránecký prvním hereckým parťákem, a tak mu vzdala hold i dojemnou fotografií.

NA VÁCLAVA POSTRÁNECKÉHO SE PODÍVEJTE V NAŠÍ GALERII:

Podobné články

Zavří­t reklamu