Fit a krásnátestovánísoutěže

Zakázané ovoce: Ve filmu hrálo komparz pět set reálných vězňů, štěk pro Samuela L. Jacksona

Zdroj:Čsfd

+ 6 fotek+ 7 fotek

Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou. Jak probíhalo natáčení filmu, jehož část se odehrává v nápravném zařízení?

Petra Járková 12. září 2019

Zakázaná láska

Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z „vydělaných“ peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Ti dva se prostě musí znovu potkat.

Filmový štěk

Samuel L. Jackson a Michael Keaton si ve filmu užili svůj štěk. Jacksona si můžete všimnout na konci filmu, hraje jednoho z trestanců. Michael Keaton se na chvíli vrátil k roli Raye Nicoletteho, kterého si zahrál v dřívější adaptaci románu Elmora Leonarda – Jackie Brown.

Vězeňský komparz

Scény z nápravného zařízení Glades byly natočeny ve vězení Angola v Louisianě. 500 zdejších vězňů posloužilo jako komparz. Je tedy jasné, že natáčení nebylo vůbec jednoduché a filmaři si užili spoustu krušných chvilek.

Thumbnail # Zvrhlá komedie Šéfové na zabití: Rozpálená Jennifer Aniston, chybějící role pro Cruise i Kutchera
Mohlo by Vás zajímat:

Zvrhlá komedie Šéfové na zabití: Rozpálená Jennifer Aniston, chybějící role pro Cruise i Kutchera

Tchán Dannyho DeVita

Stařík, který přistupuje do výtahu k Buddovi a Jackovi během zátahu FBI, je Philip Perlman – tchán producenta filmu Dannyho DeVita.

Hodiny natáčení v kufru auta

Scéna, ve které jsou spolu Jack Foley a Karen zavřeni v kufru auta, se musela natáčet pětačtyřicetkrát. Herci se tak mačkali v kufru auta dlouhé hodiny, než byl režisér se záběrem spokojen.

Brazilský název

V Brazílii vyšel film pod názvem „Irresistible Passion“.

Počítačové sněžení

Když je Jack a Karen na skleničce v hotelu, venku sněží. Šlo ovšem o sněžení vytvořené počítačově.

NA SNÍMKY Z FILMU ZAKÁZANÉ OVOCE SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Další články

Zavří­t reklamu