Bláznivá Heluš míří do Ulice. Martina Randová jako Kateřina Dubovská se stane příští majitelkou restaurace

Martina Randová naskočila do rozjetého vlaku natáčení seriálu Ulice a ujala se Květiny restaurace, dříve hospody U Henryho. Jak se jí bude v novém podnikání dařit?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Martina Randová se jako Kateřina Dubovská bude už brzy poznávat se všemi štamgasty i náhodnými hosty své nové restaurace.Kateřina Dubovská pochází z Děčína. Jejím celoživotním snem bylo mít vlastní restauraci a penzion...Jak se Kateřina i Martina Randová popasují se svými novými rolemi?Sestry Pavla Tomicová a Naděžda Chroboková se ve skutečném životě mají rády. V Ulici si ale často nemohly přijít na jméno. Dnes je jejich spolupráce na place už minulostí. Nejprve odešla Tomicová alias Simona Hložánková a nyní se přestane objevovat i její sestra Květa v podání Naděždy Chrobokové. Restauraci prodala své kamarádce Kateřině...+ 1 fotka+ 2 fotky

Martinu Randovou jsou diváci zvyklí vídat v jiném seriálu - jako Heluš z Ordinace v růžové zahradě. Nyní se ale „stěhuje” do nového působiště a jako Kateřina Dubovská v Ulici převezme hospodu po Květě Vavruškové v podání Naděždy Chrobokové. Jak to dopadne?

Zdeňka Nezbedová
Zdeňka Nezbedová28. 04. 2021 12:45

Už zanedlouho, konkrétně v pátek 7. května, poznají diváci seriálu Ulice Kateřinu Dubovskou, novou majitelku uliční hospody. Kateřinu ztvární Martina Randová, která prošla kvůli nové roli velkou proměnou. Jak se připravovala na přerod z prostoduché Heluš do inteligentní Kateřiny? „Je to nejen kompletní proměna image, ale především ohromná proměna charakteru. Kateřina je na rozdíl od Heluš rozumná, sympatická a zdravě sebevědomá ženská. Nesmírně se na tu roli těším,“ říká o nové výzvě herečka.

Jaká bude nová postava v Ulici?

Nová role a postava s sebou přinese také svoji „minulost”. Co zatím víme o Kateřině? Je delší dobu rozvedená a má už dospělou dceru, která žije v Itálii. Je přátelská a cílevědomá a její nejbližší o ní říkají, že má smysl pro humor. Pochází z Děčína, a do Ulice přichází, aby si splnila své životní přání.

„Kateřina zamířila do Ulice kvůli svému velkému snu. Vždycky si přála mít restauraci a penzion, a toto přání se jí právě teď splnilo,“ komentuje vstup do seriálu sama herečka.

Velká pracovní změna Martiny Randové

Heluš, tedy Martina Randová se bude ještě do konce jarní sezóny současně objevovat v obou seriálech TV Nova. Loučení s Ordinací ale pro herečku po 9 letech zřejmě nebude jednoduché.

„Oba ateliéry jsou od sebe, co by kamenem dohodil. Když jedu do Ulice, a míjím ateliéry Ordinace, tak nezapomenu zamávat. Jsem za roli Heluš nesmírně vděčná, a také za přátele, které mi tato role do života přinesla. V Ordinaci panovala opravdu rodinná atmosféra, a já jsem šťastná, že na Ulici se cítím stejně tak krásně. Takže teď mám ty seriálové rodiny rovnou dvě,“ komentuje svůj seriálový přesun Martina Randová.

První den v Ulici

Nástup do hodně rychle rozjetého vlaku nemusí být jednoduchý. Jak se ro podařilo Martině Randové? Jaké byly její dojmy z prvního natáčecího dne v Ulici? „Měla jsem ohromnou trému. Navíc jsem první obrazy natáčela s panem Hrušínským, takže jsem nechtěla udělat jedinou chybu. Velmi si pana Hrušínského vážím, a neměla jsem v plánu mu to zkazit.“

Zdroje informací: 

TV Nova

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články